مجله تفر یحی آموزشی

هواپیمای شخصی کریستیانو رونالدو+ عکس Reviewed by Momizat on . هواپیمای شخصی کریستیانو رونالدو+ عکس این روزها شهرت و معروفیت از هر راهی که بدست میاد ثروت و پول هم بهمراه می آورد! در زمانهای قدیم شاید هیچ فوتبالیستی تصورش را هواپیمای شخصی کریستیانو رونالدو+ عکس این روزها شهرت و معروفیت از هر راهی که بدست میاد ثروت و پول هم بهمراه می آورد! در زمانهای قدیم شاید هیچ فوتبالیستی تصورش را Rating: 0

هواپیمای شخصی کریستیانو رونالدو+ عکس

هواپیمای شخصی کریستیانو رونالدو+ عکس

این روزها شهرت و معروفیت از هر راهی که بدست میاد ثروت و پول هم بهمراه می آورد! در زمانهای قدیم شاید هیچ فوتبالیستی تصورش را هم نمی کرد که این بازی جالب و جذاب اینقدر پتانسیل تولید ثروت داشته باشد ولی به لطف رسانه ها این غیر ممکن میسر شده است.

ثروت های نجومی و غیرقابل شمارش برای فوتبالست ها و ورزشکاران و خواننده ها و بازیگران سینما دیگر کاملا عادی و قابل هضم است!

اما در این میان کریستیانو رونالدو با ثروت عظیم و بـی پایانی که از راه فوتبال برای خـودش دست و پا کرده زندگی بسیـار لوکس و پرتجملاتـی دارد که شاید در میان اینهمه سیلبرتی شاخص ترین باشد!
کریستیانو رونالدو  فوتبالیست جوانی که هرچه بخواهد از انواع اتومبیل ها و ویلاها و خانه ها دارد اما در این میان چیزی که ثروت نجومی او را شاخص می کند داشتن یک هواپیمای جت شخصی است تا به سرعت هرچه تمامی بتواند او را در تمام دنیا جابجا کند!
جت اختصاصی کریستیانو رونالدو گلف استریم است و ظرفیـت ۲۰ مسافر را داراست.کریستیانو رونالدو  این جت را در سال ۲۰۱۳ به قیمت ۲۵ میلیون پونـد خریداری کرد.

جت اختصاصـی کریستیانو رونالدو حداکثر ۹۸۱ کیلومتر بر ساعـت سرعت دارد.

هواپیمای شخصی کریستیانو رونالدو+ عکس

هواپیمای شخصی کریستیانو رونالدو+ عکس

هواپیمای شخصی کریستیانو رونالدو+ عکس

هواپیمای شخصی کریستیانو رونالدو+ عکس

 هواپیمای شخصی کریستیانو رونالدو+ عکس عکسهای رونالدو تصاویر عکس ثروت کریستیانو رونالدو ثروت افسانه ای کریستیانو رونالدو زندگی شخصی کریستیانو رونالدو بچه های کریستیانو رونالدو ماشین های کریستیانو رونالدو  هواپیمای کریستیانو رونالدو  هواپیمای شخصی کریستیانو رونالدو+ عکس عکسهای رونالدو تصاویر عکس ثروت کریستیانو رونالدو ثروت افسانه ای کریستیانو رونالدو زندگی شخصی کریستیانو رونالدو بچه های کریستیانو رونالدو ماشین های کریستیانو رونالدو  هواپیمای کریستیانو رونالدو

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا