مجله تفر یحی آموزشی

دانلود جدید ترین آلبوم های موسیقی هیراد Reviewed by Momizat on . دانلود جدید ترین آلبوم های موسیقی هیراد حمید حسین‌ زاده با نام هنـری حمید هیراد، متولد ۱ بهمن ۱۳۷۰ در روستای ملک میان، چابکسر استان گیلان، خواننده و هنرمند فعال دانلود جدید ترین آلبوم های موسیقی هیراد حمید حسین‌ زاده با نام هنـری حمید هیراد، متولد ۱ بهمن ۱۳۷۰ در روستای ملک میان، چابکسر استان گیلان، خواننده و هنرمند فعال Rating: 0

دانلود جدید ترین آلبوم های موسیقی هیراد

دانلود جدید ترین آلبوم های موسیقی هیراد

حمید حسین‌ زاده با نام هنـری حمید هیراد، متولد ۱ بهمن ۱۳۷۰ در روستای ملک میان، چابکسر استان گیلان، خواننده و هنرمند فعال در عرصه موسیقی پاپ و تلفیقی ایران است.

حمید هیراد یا همان هیراد خیلی زود جای خودش را در موسیقی پاپ ایران باز کرد و سیل جمعیت به کنسرتهای او سرازیر شد.

هیراد با وجود سن و سال کمی که دارد خیلی زود به شهرت رسید تا جایی که بلیط کنسرتهای او در همان لحظات اولیه شروع فروش تمام می شد.

سبک های پاپ ابداعی و اشعار دلنشینی که حاکی از سلیقه و وسواس او در انتخاب اشعار دارد طبق نظر اکثثر مخاطبین او دلیل اصلی دلنشینی آثار او می باشد.

هیراد از سن ۶ سالگی به خوانندگی علاقه پیدا کرد و در سن ۱۵ سالگی پس از اتمام هنرستان با ترانه و ترانه‌سرایی آشنا شد و پس از آن سبک موسیقی سنتی را انتخاب کرد و در کنار آن نیز به ترانه‌سرایی پرداخت. سپس با چند کار نیمه حرفه ای با گروهی موسوم به داروگ فعالیت هنری خود را ادامه داد.

هیراد طبق گفته های خودش از ۶ سالگی به موسیقی علاقه مند بود و در سن ۱۵ سالگی بعد از تمام شدن دوره متوسطه به فعالیت در عرصه ترانه و ترانه سرایی پرداخت و سپس سبک موسیقی پاپ را انتخاب کرد که همزمان شد با فعالیت نیمه حرفه ای و کار با گروه داروگ.

اولین آهنگ حرفه ای هیراد با گروه پازل بود با کاری به نام بی تاب و بعد از اردیبهشت ۹۶ آهنگ مستقلی کار کرد به نام مستم کن و در تیرماه ۹۶ آهنگ دلارام را کار کرد که مورد استقبال مردم و علاقه مندان موسیقی قرار گرفت و به قول معروف ترکوند!

 

آهنگ حمید هیراد به نام مستم کن

دانلود آهنگ / مستم کن

 

آهنگ حمید هیراد به نام رسوایی

عاشق تر از آنم که دمی خام شوم من

با بوی سر تو ارام شوم من

عاشق تر از آنم که تو را یار بدانم

من عاشقمو جز تو خریدار ندانم

راه مرا اشاره شو ای همه آرزوی من

 

دانلود آهنگ رسوایی

حمید هیراد

 

 

دانلـود آهنگ نام شب که شد

دانلود 320

دانلود 128

 

 

دانلود آهنگ حمید هیراد /  شوخیه مگه

در جان به جان من کنی جـان و جهان من تویی

سیر نمیشوم ز تو تـاب و توان من تویی

نظری به حال ماکن تا بـروم به سمت کویت

دیوانه تر از دلم نیسـت تا شود اسیر رویت

شوخیه مگه بذاری بری نمـونی

 

دانلود 320

دانلود 128

 

حمید هیراد هنوز ازدواج نکرده  و نامزدی هم ندارد ظاهرا و تا این لحظه هیچ خبری از نامزد و یا دوست دختر اجتماعی او در دست نیست ولی شاید به این خاطر باشد که بهیچ وجه اهل حاشیه نبوده و نیست!

 

 دانلود جدید ترین آلبوم های موسیقی هیراد دانلود جدیدترین آلبوم موسیقی دانلود موسیقی دانلود آلبوم جدید آلبوم هیراد حمید هیراد کیست بیوگرافی حمید هیراد کنسرت حمید هیراد کنسرت های هیراد کنسرت هیراد اهنگ جدید حمید هیراد آلبوم کامل حمید هیراد عکسهای حمید هیراد زندگی خصوصی حمید هیراد نامزد حمید هیراد دوست دختر حمید هیراد حمید هیراد در دورهمی حمید هیراد در برنامه دورهمی شعرهای حمید هیراد  دانلود جدید ترین آلبوم های موسیقی هیراد دانلود جدیدترین آلبوم موسیقی دانلود موسیقی دانلود آلبوم جدید آلبوم هیراد حمید هیراد کیست بیوگرافی حمید هیراد کنسرت حمید هیراد کنسرت های هیراد کنسرت هیراد اهنگ جدید حمید هیراد آلبوم کامل حمید هیراد عکسهای حمید هیراد زندگی خصوصی حمید هیراد نامزد حمید هیراد دوست دختر حمید هیراد حمید هیراد در دورهمی حمید هیراد در برنامه دورهمی شعرهای حمید هیراد

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا