مجله تفر یحی آموزشی

نوجوانی که ادمین کانال مستهجن بود دستگیر شد! Reviewed by Momizat on . نوجوانی که ادمین کانال مستهجن بود دستگیر شد! نوجوانی که در فضای مجازی اقدام به انتشار تصاویر غیراخلاقی و مستهجن می کرد دستگیر شد! به گزارش دیدگا از تسنیم، سرهنگ نوجوانی که ادمین کانال مستهجن بود دستگیر شد! نوجوانی که در فضای مجازی اقدام به انتشار تصاویر غیراخلاقی و مستهجن می کرد دستگیر شد! به گزارش دیدگا از تسنیم، سرهنگ Rating: 0

نوجوانی که ادمین کانال مستهجن بود دستگیر شد!

نوجوانی که ادمین کانال مستهجن بود دستگیر شد!

نوجوانی که در فضای مجازی اقدام به انتشار تصاویر غیراخلاقی و مستهجن می کرد دستگیر شد!

به گزارش دیدگا از تسنیم، سرهنگ حسن ناگهانی گفت: کارشناسان پلیـس فتا در پی رصـد و پایـش فضای مجازی، کانـالی را با محتوای تصاویر غیـراخلاقی و مستهجـن در شبکه اجتماعـی تلـگرام شناسایی کـردند.

وی افزود: کارشناسـان پلیس فتا با یک سری تحقیقـات فنی فرد مورد نظر را شناسـایی و با هماهنگی مقام قضـایی او را در یکی از مـناطق شهر تایباد دستگیر کـردند.

متهم که نوجوانی ۱۴ سـاله است در بازجویی‌های به عمـل آمده، منکر هرگونه جرمی بـود که در مواجهه با مستنـدات متقن پلیسی به جـرم خود مبنی بر انتشار تصـاویر مستهجن و غیر اخلاقی در فضـای مجازی اعتراف کرد.

سرهنگ ناگهـانی خاطرنشان کرد: متهـم پس از تحقیقات تکمیلی برای سیـر مراحل قانونی راهی دادسـرا شد.

فرمانده انتظامی شهرستـان تایباد با اشاره به رصد فضای مجازی توسـط پلیس، اظهار داشت: برای فضای مجـازی همانند فضای حقیقی جرائـمی تعریف شده است و در محاکم قضـایی با مجرمان این فضا نیز برخـورد قضائی جدی صورت می‌پـذیرد لذا کاربران فضای مجـازی باید متوجه این موضوع باشند و از انجـام کارهایی که سبب تضییع حقـوق دیگران و یا جریحـه‌دار شدن احساسات مردم می‌شـود به شدت خودداری کنند.

پ ن. متاسفانه رقابت در فضای مجازی برای بیزینس و کسب و کار انقدر بالا گرفت که حتی نوجوانان نیز برای بالا بردن اعضای کانال و جذب مخاطب و ممبر حاضر به انجام هر کاری هستند و انتشار تصاویر مبتذل و مطالب دروغ و شایعات و تیترهای دروغین و جنجالی کمترین کار در این فضاست!

 نوجوانی که ادمین کانال مستهجن بود دستگیر شد! تصاویر پورن پورن مستهجن تصاویر مستهجن تصاویر سکسی سکس س ک س تصاویر س ک س عکس زن عکس دختر تصاویر مبتذل کانال تلگرام تلگرام telegram کانال سکسی تلگرام کانال عکس زنان کانال تلگرام سکسی گروه تلگرام گروه سکسی تلگرام دستگیری ادمین کانال تلگرام  نوجوانی که ادمین کانال مستهجن بود دستگیر شد! تصاویر پورن پورن مستهجن تصاویر مستهجن تصاویر سکسی سکس س ک س تصاویر س ک س عکس زن عکس دختر تصاویر مبتذل کانال تلگرام تلگرام telegram کانال سکسی تلگرام کانال عکس زنان کانال تلگرام سکسی گروه تلگرام گروه سکسی تلگرام دستگیری ادمین کانال تلگرام

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا