مجله تفر یحی آموزشی

زوجی که در سانچی سوختند+عکس Reviewed by Momizat on . زوجی که در سانچی سوختند+عکس شاید برای شما هم سوال شده باشد که یک زن در میان خدمه و کارکنان سانچی چه می کند؟ ولی قسمت دردناک این حادثه اینجاست که زوج جوانی هم در زوجی که در سانچی سوختند+عکس شاید برای شما هم سوال شده باشد که یک زن در میان خدمه و کارکنان سانچی چه می کند؟ ولی قسمت دردناک این حادثه اینجاست که زوج جوانی هم در Rating: 0

زوجی که در سانچی سوختند+عکس

زوجی که در سانچی سوختند+عکس

شاید برای شما هم سوال شده باشد که یک زن در میان خدمه و کارکنان سانچی چه می کند؟ ولی قسمت دردناک این حادثه اینجاست که زوج جوانی هم در بین کشته شدگان سانچی حضور دارند!

افسـردوم حسین جهانی هل آباد بـه همراه همسرش خانم ساقی فعـال هل آباد ( از توابع استـان اردبیل ) زوجی هستند که قسمت عاطفی و خانوادگی این حادثه دردناک را رقم زدند!
سرانجام کشتی نفتکش سانچی بهمراه تمامی خدمه و کارکنانش در آبهای ژاپن غرق شد و داغشان بر دل یک ملت ماند.
جوانها و دانشجوها و زوج جوانی که در کشتی بودند در یکی از تاریخی ترین اتفاقات و عجیب ترین حادثه جهان از دنیا رفتند!
افسر دوم حسین جهانی به همراه همسر جوانش خانم ساقی فعال نیز در بین کشته شدگان کشتی سانچی هستند.
چیزی که بیشتر خاطر ما را آزار می دهد نامردی چینی ها باشد که چقدر برای اطفاء حریق دیر اقدام کردند و اصطلاحا دست دست کردند! شاید هم ترجیح دادند که محموله نفتی و میعانات گازی بسوزد و تمام شود و اقیانوس ها آلوده نشود و این به قیمت یک هفته سوختن نفتکش سانچی تمام شد و چشم انتظاری و نگرانی خانواده های خدمه و کارکنان سانچی…
و در این میان اقدام ضعیف دیپلماسی کشور و مسئولین ایرانی نیز به شدت خاطرمان را آزار میدهد که بعد از یک هفته در سطح وزیر این تعامل ایجاد شد.

زوجی که در سانچی سوختند+عکس

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا