مجله تفر یحی آموزشی

از غذاهای دریایی مرگبار چه می دانید؟ Reviewed by Momizat on . از غذاهای دریایی مرگبار چه می دانید؟ در لوکس ترین و شیک ترین رستورانها دنیا، غذاهای دریابی از اعتبار و کلاس خاصی برخوردار هستند و معمولا مخاطبین این قسمت از منو از غذاهای دریایی مرگبار چه می دانید؟ در لوکس ترین و شیک ترین رستورانها دنیا، غذاهای دریابی از اعتبار و کلاس خاصی برخوردار هستند و معمولا مخاطبین این قسمت از منو Rating: 0

از غذاهای دریایی مرگبار چه می دانید؟

از غذاهای دریایی مرگبار چه می دانید؟

در لوکس ترین و شیک ترین رستورانها دنیا، غذاهای دریابی از اعتبار و کلاس خاصی برخوردار هستند و معمولا مخاطبین این قسمت از منوهای رستوران هم افراد خاص و اشرافی هستند غافل از اینکه چه خطراتی آنها را تهدید میکند مخصوص انواع سوشی ها و غذاهای خام و نیم پز!
صـدف که جزو مواد غذایی لاکچری به شمـار می رود جان یک زن را گرفـت. ایـن زن بیچاره آمریکایی ۵۵ سـاله به نام “جانت لیبلانس” در سفـری که به لوییزیانا داشـت پس از خوردن صدف خام به یک بیمـاری وحشتناک و عجیب دچار شد.

به گزارش دیدگا به نقل از باشگاه خبرنـگاران، جانت بی‌خبـر از آنکه چه میهمانان ناخوانده‌ای در صدف‌هـای خـام در انتظار او هستند آنهـا را خورد و این آغاز یک مـرگ تدریجی دردناک بـود.

درون صدف‌ها مملو از باکتـری‎های گوشتخواری بود که وضعیـت جانت را در عرض ۴۸ ساعت دگرگون کـرد و زن نگون‌بخت پـس از گذراندن لحظاتی دردناک جان خود را از دست داد.

دوستان جانـت در حال حاضر مشغول اطلاع‌رسانی درباره این بیمـاری هستند و هشدارهایی درباره مصـرف نکردن جانداران دریایی به صورت خام می دهنـد. آنها همچنین به خطر ورود باکـتری گوشتخوار از طریق زخم‌های روی بدن در صـورت ورود به آبهای آلوده اشـاره کرده‌اند.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا