مجله تفر یحی آموزشی

دختر اراکی بعد از اختلاف با دوست پسرش در ساری کشته شد Reviewed by Momizat on . دختر اراکی بعد از اختلاف با دوست پسرش در ساری کشته شد   مرد جوان، برای مخفی ماندن ارتباط پنهانی‌اش با دختر جـوان، او را کشت و جسـدش را دفن کرد. به گزارش دی دختر اراکی بعد از اختلاف با دوست پسرش در ساری کشته شد   مرد جوان، برای مخفی ماندن ارتباط پنهانی‌اش با دختر جـوان، او را کشت و جسـدش را دفن کرد. به گزارش دی Rating: 0

دختر اراکی بعد از اختلاف با دوست پسرش در ساری کشته شد

دختر اراکی بعد از اختلاف با دوست پسرش در ساری کشته شد

 

مرد جوان، برای مخفی ماندن ارتباط پنهانی‌اش با دختر جـوان، او را کشت و جسـدش را دفن کرد.

به گزارش دیدگا از جام‌ جم، رسیدگی به این پرونـده از دهم دی ماه امسال و به دنبال ناپدید شـدن دختر ۲۸ ساله‌ای در سـاری آغاز شـد.

دختر جوان اراکی که در ساری در دانشگاه با همکلاسی خود آشنا شده بود و با یکدیگر اقدام به تاسیس شرکتی کردند. دختر اراکی بود و در ساری کسی را نداشت لذا با پسر جوان طرح دوستی و شراکت ریخت. بعد از چهارسال ارتباط آنها با مشکل مواجه شد و ناگهان خانواده دختر دیگر نتوانستند با دختر سفرکرده خود تماس بگیرند!

لذا بعد از بی خبری طولانی راهی ساری شدند تا از دختر خود خبری بگیرند.

ابتدا محل شرکت دختر خود را پیدا کردند و از پسر جوان سراغ دختر خود را گرفتند که اون اظهار بی اطلاعی کرد!

خانواده دختر جوان در جـریان مراجعه به پلیس اگاهی مدعی شـدند، دهم دیماه لیلا از خانه بیرون رفت و دیـگر بازنگشت. تلفن همـراهش در این مدت خامـوش است. او ما را از حال خودش بی‌خبر نمی‌گـذاشت و مطمئن هستیم حادثه‌ای بـرای او رخ داده است.

پرونده ۱۸ دی ماه در اختیار پلیس آگاهی مازندران قرار گرفت و کارآگاهان تجسس در این رابطه را آغاز کردند.

بررسی‌های پلیسی نشـان داد، لیلا با مرد جوانی یک شـرکت خصوصی را اداره می‌کردنـد. ماموران که به شریـک لیلا مشکوک شده بودند تحقیقـات را روی او متمرکز کردند.

رئیس پلیس آگاهـی مازندران در خصوص این پرونده گفت: تنها مظنون پرونده در ابتـدا منکر هرگونه اطلاعی از سرنوشـت دختر جوان شـد، اما پس از بازجویی‌های تخصصـی لب به اعتراف گشود و راز قتـل دختر ۲۸ ساله را فاش کـرد.

متهم که ۲۹ ساله و صاحب همسـر و فرزند است درباره انگیزه‌اش از جنـایت مدعی شد، من و مقتـول با هم ارتباط داشتیم و پس از مدتـی با مشکل روبه‌رو شـدیم. او تهدید می‌کرد که ماجـرای ارتباط پنهانی را به همسرم می‌گوید. از تهدیدهایـش خسته شـده بودم به همین خاطر تصمیـم به قتل گرفتـم. روز جنایت او را در شرکت به قتل رسـاندم و بعد جسدش را به یکـی از روستاهای اطراف شهـر برده و دفن کردم.

سرهنگ ذبیح‌الله پهلوانی ادامـه داد: پس از اعترافات متهـم، روز پنجشنبه تیمی از ماموران راهـی محل دفن جسد شـده و با راهنمایی قاتل، پیکر دخـتر جوان را کشف و به پزشکی قانـونی منتقل کردند.

وی خاطرنشان کرد: تحقیقـات درباره ادعای متهم به قتل ادامـه دارد.

پ.ن: افزایش ارتباطات زنان و مردان در خارج از عرف و شرع و عدم تعهد افراد به موازین شرعی و اخلاقی، موجب وقوع مسائلی فراتر از تصور افراد می شود.

از عجایب روزگار این جامعه عجیب و غریب این است که خانواده ها دختران معصوم و ساده خود را به بهانه تحصیل و کسب علم و مدرک به شهرهای دوردست راهی می کنند تا در پایان دوران تحصیل فرزندان خود را تبدیل به جانورانی عجیب و غریب کنند! دخترانی که برای اولین تجربه به شهرهای دوردست راهی می شوند و یا تبدیل به گرگهایی درنده می شوند و یا گرفتار گرگهای درنده!

 

 

 قتل و جنایت برای مخفی ماندن ارتباطش نا مشروع ارتباط پنهانی قتل و جنایت و رابطه پنهانی روابط یواشکی رابطه مخفیانه رابطه های پنهانی سکس و قتل س ک س سکس با منشی شرکت سکس با شریک اقتصادی سکس با شریک شرکت سکس با همکار خانم شرکت سکس در شرکت دختر سکسی مازندران سکس با دختر مجرد سکس مرد متاهل با دختر جوان

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا