مجله تفر یحی آموزشی

دمنوشی برای آرامش و درد سینه پهلو و درمان غلظت خون! Reviewed by Momizat on . دمنوشی برای آرامش و درد سینه پهلو و درمان غلظت خون! این روزها و با وجود فشار زیاد کاری و روحی و روانی و مشکلات زیادی که همه انسانها با اونها درگیر هستند، یک پیش دمنوشی برای آرامش و درد سینه پهلو و درمان غلظت خون! این روزها و با وجود فشار زیاد کاری و روحی و روانی و مشکلات زیادی که همه انسانها با اونها درگیر هستند، یک پیش Rating: 0

دمنوشی برای آرامش و درد سینه پهلو و درمان غلظت خون!

دمنوشی برای آرامش و درد سینه پهلو و درمان غلظت خون!

این روزها و با وجود فشار زیاد کاری و روحی و روانی و مشکلات زیادی که همه انسانها با اونها درگیر هستند، یک پیشنهاد خوب و عالی دارم که به درد این فصل هم میخوره و براحتی میتونید این دمنوش رو تهیه و مصرف کنید!
ههمچنین دارای خواص و فوائد بسیار زیادی داره که حتما براتون جالب خواهد بود.
دم‌نوش نعناع مقـوی و نشاط‌ آور بوده و خون غلیـظ را رقیق می‌کند همچنیـن خوردن دم‌نوش نعناع بـرای رفع درد سینـه و پهلو مفید اسـت, نعناع تقویت‌کننده دهـانه معده است.
 

نعناع مقوی معـده, رفع‌کننده سردردهـای از نوع طبع سـرد است.

 نعناع مقوی و نشـاط‌ آور بوده و خون غلیظ را رقیـق می‌کند همچنین خـوردن دم‌نوش نعناع برای رفـع درد سینه و پهلو مفـید است؛

نعـناع تقویت‌کننده دهانه معده اسـت و نفخ بدن را از بین مـی‌برد, برای کسـانی که حالت تهوع دارنـد و بالا می‌آورند خـوردن نعناع بسیار مفید اسـت چرا که فم معده را تقویـت می‌کند.

استفاده از مواد غـذایی مثل خردل و ادویه‌ تنـد، نعناع، پیاز و سـیر در زنان شیرده منع شـده زیرا به هر نسبت که خون سالم و مناسبی در بدن زن شیرده تولید شود، شیر او نیز سالـم‌تر است.

 

طرز تهیه شربـت انار نعناعی

برای رفع تهوع و استفـراغ همچنین برای درمان بی‌اشتهـایی به‌خصوص در اطفال می‌توان شربـت انار نعناع را درسـت کرد که برای تهیه این شرـبت، آب انار ترش یک واحـد، شکر یک و نیم واحد و آب نعنـاع یا عرق نعناع نیم واحد نیاز داریم.

برای تهیـه آن، آب انار را به‌همـراه شکر حرارت دهید تا به‌قـوام آید, پس از آن، عرق نعنـاع را اضافه و مخلـوط کنید, این شـربت را می‌توان در یخـچال نگهداری کرد و به‌تنهایی یا با کمـی آب مخلوط و مصرف کرد.

 

 دمنوشی برای آرامش و درد سینه پهلو و درمان غلظت خون! دمنوش نعنا دمنوش انار درمان غلظت خون دمنوشی برای درمان غلظت خون درمان غلیظی خون آموزش دمنوش دمنوش برای آرامش دمنوشی پرخاصیت آموزش یک دمنوش آرامش بخش دمنوش زمستانی دمنوش مناسب زمستان  دمنوشی برای آرامش و درد سینه پهلو و درمان غلظت خون! دمنوش نعنا دمنوش انار درمان غلظت خون دمنوشی برای درمان غلظت خون درمان غلیظی خون آموزش دمنوش دمنوش برای آرامش دمنوشی پرخاصیت آموزش یک دمنوش آرامش بخش دمنوش زمستانی دمنوش مناسب زمستان

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا