مجله تفر یحی آموزشی

درمان بیماری های گوارشی با دارچین! Reviewed by Momizat on . درمان بیماری های گوارشی با دارچین!   دارجین قبل از اینکه یک ادویه در آشپزخانه باشد یک گیاه دارویی فوق العاده است. دارچین علاوه بر خاصیت آرامبخشی که دارد می توان درمان بیماری های گوارشی با دارچین!   دارجین قبل از اینکه یک ادویه در آشپزخانه باشد یک گیاه دارویی فوق العاده است. دارچین علاوه بر خاصیت آرامبخشی که دارد می توان Rating: 0

درمان بیماری های گوارشی با دارچین!

درمان بیماری های گوارشی با دارچین!

 

دارجین قبل از اینکه یک ادویه در آشپزخانه باشد یک گیاه دارویی فوق العاده است. دارچین علاوه بر خاصیت آرامبخشی که دارد می تواند اختلالات گوارشی شما را به خوبی درمان کند.

دارچین می‌تـواند کمک زیادی به کنتـرل قند و کلسترول خون کند و از آن بـرای درمان سوء هاضـمه، درد و نفخ معـده و اسهال نیز اسـتفاده می‌شود.

متخصصان بـه این نتیجه رسیـده‌اند که دارچیـن علاوه بر آن که دیابـت را کنترل می‌کنـد، بر کنترل کلستـرول نیز اثر مـی‌گذارد. افرادی که آلـرژی دارند نباید از مصـرف دارچین در غذاهـای خود پرهیز کننـد زیرا مصرف دارچین موجـب تشدید آلرژی نخـواهد شد.

 اثرهای مضر مصـرف زیاد دارچین، عبارت اسـت از، التهاب یا ورم کردن پوسـت، زخم ها و ترک‌هـای گوشه دهان همچنین دارچین می‌تواند از لخته شدن خون جلوگیری کند.

دارچین یکی از بهتـرین داروها برای دردهـای عضلانی اسـت و به عنوان برطـرف کننده تب نیز استفـاده می‌شود.

 

 

 درمان بیماری های گوارشی با دارچین! دارچین خواص دارچین بیماری های گوارشی درمان بیماری های گوارشی درمان دردهای گوارشی درمان ناراحتی های گوارشی فوائد دارچین فایده های دارچین گیاه دارویی دارچین درمان با دارچین طبیعت دارچین طبع گرمای دارچین  درمان بیماری های گوارشی با دارچین! دارچین خواص دارچین بیماری های گوارشی درمان بیماری های گوارشی درمان دردهای گوارشی درمان ناراحتی های گوارشی فوائد دارچین فایده های دارچین گیاه دارویی دارچین درمان با دارچین طبیعت دارچین طبع گرمای دارچین

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا