مجله تفر یحی آموزشی

با توجه به زلزله احتمالی، تهرانی ها از تهران فرار کنند Reviewed by Momizat on . با توجه به زلزله احتمالی، تهرانی ها از تهران فرار کنند دیدگا: واقعا اوج مدیریت بحران رو میشه در سخنان استاندار تهران مشاهده کرد! ایشون به مردم تهران توصیه کردند با توجه به زلزله احتمالی، تهرانی ها از تهران فرار کنند دیدگا: واقعا اوج مدیریت بحران رو میشه در سخنان استاندار تهران مشاهده کرد! ایشون به مردم تهران توصیه کردند Rating: 0

با توجه به زلزله احتمالی، تهرانی ها از تهران فرار کنند

با توجه به زلزله احتمالی، تهرانی ها از تهران فرار کنند


دیدگا: واقعا اوج مدیریت بحران رو میشه در سخنان استاندار تهران مشاهده کرد! ایشون به مردم تهران توصیه کردند که از تهران فرار کنند و به به اطراف و اکناف پناه ببرن تا از زلزله احتمالی در امان باشند!

احتمالا ایشون فکر کردند که اینهمه جمعیت تهران همانند خودشون و دیگر دولتی ها، باغ و ویلا و باغچه در لواسان و شمال و لتیان و غیره دارند و میتونن چند وقتی رو در خارج از تهران پناهنده بشن و از طبیعت لذت ببرن!

فارغ از اینکه یک دوره از تصدی مدیریت این دوستان گذشته و در دوره دوم بسر میبرند و هیچ فکری به حال نوسازی بافت فرسوده و مقاوم سازی بافت شهری نداشته اند و هیچ مسکنی هم برای احدی نساخته اند که بشود در هنگام زلزله به آن اطمینان داشت، توصیه می کنند که مردم فرار کنند!

ظاهرا تنها در هنگام انتخابات در کنار مردم هستند!

استاندار تهـران گفت: شهر تهران با جمعیت ۵٫۵ میلـیون دیشب شرایط سختی داشت به سـازمان‌های مربوطه برای حضـور در شرایط اضـطرار در شهر و شهرستان‌های اسـتان تهران آماده باش اعلام شد.
تصویر مردم برای امنیت بیشتر از پایتخت خارج شوند

به گزارش دیدگا از فارس، محمدحسین مقیمـی گفت: ستـاد مدیریت بحران در شهرداری تهـران تشکیل شد. همچنـین مدیریت شهر تهران با شهـردار تهران و استان تهران با اسـتاندار است.

وی افـزود: برای جلوگیـری از تداخل تقسـیم کار شد و جلـسات متعدد تشکـیل شد. همچنین شهـر تهران با جمعـیت ۵٫۵ میلیون شب گذشته شرایط سختی داشـت.

مقیمی با اشـاره به وقـوع زلزله در شب گذشته گفـت: به شهرسـتان های استان ابلاغ شـد، آماده باشنـد. از شب گذشتـه هلال احمـر، اورژانس، بیمارسـتان ها، اداره برق، آب و فاضـلاب و مخابرات آماده باش کامـل هستند.

وی افزود: هـلال احمر که مسوول امداد ونجات اسـت امکانات را در اختیار دارد و از دیشـب در آماده‌باش کامل است.

مقیمی اظهار داـشت: در تهران به دلیل ایجاد آرامـش و جلوگیری از آلودگی هـوا روز پنج‌شنبه تعطیـل اعلام شد.

استاندار تهـران افزود: از الان تا زمـانی که به شرایط عادی باز گردیـم شرایط اضطرار اسـت و اگر لازم باشد چادر و اسـکان اضطراری در تهـران در نظر گرفته و توزیع خـواهد شد.

مقیمی در پایان گفـت: ورزشگاه ها و حرم مطـهر امام خمینی دیشب پذیرای مـردم بود و این مکان ها امنیـت بهتری نسـبت به دیگر مکان‌هـا دارند؛ مردم در صورت امـکان برای امنیت بیشـتر از تهران خارج شونـد و در شهر خطوط ویـژه را برای عبـور و مرور انتخاب نکنـند.

 با توجه به زلزله احتمالی، تهرانی ها از تهران فرار کنند زلزله تهران زلزله در استان تهران فعال شدن گسل زلزله تهران آموزش ساختن وسائل منزل با روزنامه مردم فرار کنند فرار کردن تهرانی ها زلزله مردم تهران را فراری داد زلزله تهرانی ها را پراکنده کرد زلزله تهرانی ها را پرپر کرد زلزله تهرانی ها را راهی شمال کرد گسل فعال استان تهران گسل زلزله استان تهران فعال شد گسل های استان تهران

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا