مجله تفر یحی آموزشی

محبوبه دختر جذاب فیس بوکی دستگیر شد! Reviewed by Momizat on . محبوبه دختر جذاب فیس بوکی دستگیر شد! رئیس پلیس فتای استان اصفهان در آخرین مصاحبه، از دستگیری مرد زن نمایی خبر داد که در شبکه های اجتماعی با هداف اغفال و اخاذی ا محبوبه دختر جذاب فیس بوکی دستگیر شد! رئیس پلیس فتای استان اصفهان در آخرین مصاحبه، از دستگیری مرد زن نمایی خبر داد که در شبکه های اجتماعی با هداف اغفال و اخاذی ا Rating: 0

محبوبه دختر جذاب فیس بوکی دستگیر شد!

محبوبه دختر جذاب فیس بوکی دستگیر شد!

رئیس پلیس فتای استان اصفهان در آخرین مصاحبه، از دستگیری مرد زن نمایی خبر داد که در شبکه های اجتماعی با هداف اغفال و اخاذی از پسران، خود را دختر معرفی میکرد.

سرهنگ مرتضوی در ادامه این مصاحبه، به شکایت یکی از شهروندان اشاره کرد که مدعی شده فردی با تهدید به انتشار عکسهای خصوصی و خانوادگی وی، قصد اخاذی دارد.

وی مدعی شد که مدتی قبل در فضای مجازی با دختری به نام محبوبه آشنا شد و بعد از مدتی با توجه به اعتماد کاذبی که ایجاد شد، اقدام به دادن عکسها و تصاویر خانوادگی خود کرده. اما بعد از مدتی محبوبه پس از دریافت اطلاعات و تصاویر خصوصی تغییر رفتار داده و در ازای عدم انتشار عکسهای خصوصی و خانوادگی وی، از وی تقاضای مبلغ صد میلیون ریال را کرده است.

پلیس فتای استاد اصفهان پس از جمع آوری مدارک و شواهد و ردیابی متهم، وی را که پسری به اسم رضا بود دستگیر کردند.

رضا یا همان محبوبه مجازی، خیلی زود به جرم خود اعتراف کرد و ابراز ندامت اما دیگر برای ابراز ندامت دیر شده بود چرا که پای شاکی خصوصی درمیان است.

سرهنگ مرتضوی به کاربران فضاهای مجازی توصیه کرد که براحتی به دیگران اعتماد نکنند و از تبادل تصاویر و اطلاعات خصوصی خود پرهیز کنند.

پ ن: فضای مجازی محیط و بستر بسیار مناسبی برای افراد خلافکار است تا از سادگی کاربران استفاده کرده و با هویت های ساختگی و جذاب و کاذب، دیگران را اغفال کرده و به اهداف کثیف و کلاهبرداری های خود برسند.

 

 محبوبه دختر جذاب فیس بوکی دستگیر شد!  تیترها و واژه هایی که در محیط های مجازی برای جذب کاربران استفاده می شود به شرح ذیل است. هویت مجازی محبوبه رضا فیس بوک facebook facebook.com هویت های کاذب دخترهای فیس بوکی دختران جذاب فیس بوک دوست یابی در فیس بوک دوست یابی در نت شماره تلفن در فیس بوک شماره تلفن دختران شماره تلفن صیغه صیغه یابی

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا