مجله تفر یحی آموزشی

انتقاد شدید نیوشا ضیغمی از صدف طاهریان Reviewed by Momizat on . انتقاد شدید نیوشا ضیغمی از صدف طاهریان نیوضا صیغمی در گفتگویی با یگ خبرنگار مسیر سخنانش را به سمت اعتراض و انتقاد از صدف طاهریان برد. صدف طاهریان که شاید در یک انتقاد شدید نیوشا ضیغمی از صدف طاهریان نیوضا صیغمی در گفتگویی با یگ خبرنگار مسیر سخنانش را به سمت اعتراض و انتقاد از صدف طاهریان برد. صدف طاهریان که شاید در یک Rating: 0

انتقاد شدید نیوشا ضیغمی از صدف طاهریان

انتقاد شدید نیوشا ضیغمی از صدف طاهریان

نیوضا صیغمی در گفتگویی با یگ خبرنگار مسیر سخنانش را به سمت اعتراض و انتقاد از صدف طاهریان برد.

صدف طاهریان که شاید در یک نقش بسیار فرعی در یک فیلمی نقشی ایفا کرده بود، با عنوان بازیگر زن سینمای ایران به ترکیه و بعد به اروپا رفت و در خارج از کشور، اقدام به فعالیت در صنعت مدلینگ و مشاغل مبتذل کرد.

مشاغلی که او را به کارهای سخیف و برهنگی غیر معمولی سوق داد که بهیچ وجه در فرهنگ ایران و ایرانی جایگاهی نداشت. اما او از شهرت خود در ایران و عنوان بازیگری نهایت استفاده را کرد و بسیار معروف شد.

هر روز عکسها و تصاویر برهنه بیشتری از او صدف طاهریان در فضای مجازی و کانالها منتشر شد و از آنجا که برای قشر نوجوان و جوان، ایرانی بودن این مدل مبتذل و برهنه جذابیت داشت، توانست در زمان اندکی به شهرت غیر معمولی برسد.

اما بازیگران و قشر هنرمند سینمای ایران واکنش هایی به این رفتار غیر معمول داشتند که شدیدترین این واکنش ها اخیر توسط نیوشا ضیغمی اتفاق افتاد.

نیوشا ضیغمی در طی مصاحبه گفت: چـرا ما یـک آدم الکی را بزرگ می‌کنیم. خـود ما این آدم‌های بی‌مـغز را بـزرگ می‌کنیم. زمـانی که این آدم را نمی‌شـناسم چرا بایـد درباره‌اش صحـبت کنـم. من این افراد را قـاطی آدم های سینمـا نمی‌‌دانم. آدم های الـکی را نباید بزرگ کـرد.

احتمالا خبرنگار مزبور نظر نیوشا ضیغمی در مورد صدف طاهریان را خواسته بود که ایشون اینچنین جواب داد.

 

 

 انتقاد شدید نیوشا ضیغمی از صدف طاهریان نیوشا ضیغمی صدف طاهریان انتقاد نیوشا از صدف طاهریان انتقاد بازیگران زن از صدف طاهریان عکسهای صدف طاهریان صحبتهای نیوضا ضیغمی حمله نیوشا ضیغمی اعتراض نیوشا ضیغمی به صدف طاهریان اعتراض اصلاح طلبها به مطیعی دعوای لفظی نیوشا ضیغمی و صدف طاهریان  انتقاد شدید نیوشا ضیغمی از صدف طاهریان نیوشا ضیغمی صدف طاهریان انتقاد نیوشا از صدف طاهریان انتقاد بازیگران زن از صدف طاهریان عکسهای صدف طاهریان صحبتهای نیوضا ضیغمی حمله نیوشا ضیغمی اعتراض نیوشا ضیغمی به صدف طاهریان اعتراض اصلاح طلبها به مطیعی دعوای لفظی نیوشا ضیغمی و صدف طاهریان

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا