مجله تفر یحی آموزشی

اسموتی موز و جو یک نوشیدنی زمستانی Reviewed by Momizat on .  اسموتی موز و جو یک نوشیدنی زمستانی این نوشیدنی ترکیب مقوی و انرژی زای فوق العاده است که بسیار سریع آماده می شود. امیدوارم در این شبهای سرد زمستانی از نوشیدن آن  اسموتی موز و جو یک نوشیدنی زمستانی این نوشیدنی ترکیب مقوی و انرژی زای فوق العاده است که بسیار سریع آماده می شود. امیدوارم در این شبهای سرد زمستانی از نوشیدن آن Rating: 0

اسموتی موز و جو یک نوشیدنی زمستانی

 اسموتی موز و جو یک نوشیدنی زمستانی

این نوشیدنی ترکیب مقوی و انرژی زای فوق العاده است که بسیار سریع آماده می شود. امیدوارم در این شبهای سرد زمستانی از نوشیدن آن در کنار خانواده لذت ببرید.

خواص  اسموتی موز و جو :

موز سرشار از آهـن و گزینه ی خوبی برای جبران و درمان کم خونی است و جذب کلسیـم شیر و ماسـت موجود در این نوشیدنی را تقـویت می کند .

وجود جـو در این نوشیدنی علاوه بر رفع تشنگـی و انرژی زیاد به هضـم غذاهای نشاستـه ای کمک زیادی می کنـد و علاوه بر آن در فرو نشانـدن تب موثر است . علاوه بر اینکه ترکیب عسل و دارچیـن یک ترکیب معجزه آساست و در بهبـود سیستم ایمنی بدن اثر گـذار است .
 
مواد لازم: 
  1.     جو پرک  ۱/۴ پیمانه
  2.     ماست کم چرب ۱/۲ پیمانه
  3.     موز ۱ عدد
  4.     شیر بدون چربی ۱/۲ پیمانه
  5.     عسل ۲ قاشق چای خوری
  6.     دارچین ۱/۴ قاشق چای خوری
 
 
 

طرز تهیه:

۱- با یک مخلوط کن جو , ماست , موز , شیر , عسل و دارچین را مخلوط کنید تا یکدست شود . اسموتی شما آماده است ! آن را سریع میل کنید !

 اسموتی موز و جو یک نوشیدنی زمستانی اسموتی موز نوشیدنی زمستانی نوشیدنی شیک اسموتی جو خواص موز خواص جو درمان کم خونی نوشیدنی برای درمان کم خونی نوشیدنی شبهای سرد زمستانی نوشیدنی بسیار مقوی نوشیدنی بسیار خوشمزه زمستانی  اسموتی موز و جو یک نوشیدنی زمستانی اسموتی موز نوشیدنی زمستانی نوشیدنی شیک اسموتی جو خواص موز خواص جو درمان کم خونی نوشیدنی برای درمان کم خونی نوشیدنی شبهای سرد زمستانی نوشیدنی بسیار مقوی نوشیدنی بسیار خوشمزه زمستانی

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا