مجله تفر یحی آموزشی

مردی که با تجاوز دختران مرده را زنده می کند! Reviewed by Momizat on . مردی که با تجاوز دختران مرده را زنده می کند! مرد جوان که نامـزدش را از دست داده بود برای این‌که بتواند او را زنده کند یک راهکار بسیار عجیب و خفن را در پیش گرفت! مردی که با تجاوز دختران مرده را زنده می کند! مرد جوان که نامـزدش را از دست داده بود برای این‌که بتواند او را زنده کند یک راهکار بسیار عجیب و خفن را در پیش گرفت! Rating: 0

مردی که با تجاوز دختران مرده را زنده می کند!

مردی که با تجاوز دختران مرده را زنده می کند!

مرد جوان که نامـزدش را از دست داده بود برای این‌که بتواند او را زنده کند یک راهکار بسیار عجیب و خفن را در پیش گرفت!

در یکی از خبـر های داغ روز منتشر شده در میـرر، ماجرای کار ناپسنـد مرد معتـاد با پيکر زن جوان که از قـرار معلوم نامزدش بوده فـاش شد.

 

مردی که به بهـانه زنده کردن نامـزدش، با جسد بی جان او رابطه جنسی برقرار کرد، ”آرون گریسر”  نام دارد که قرار است به این عمل شنیع  در یکی از دادگاه هاي ایالات امریکا محاکمه خواهد شد.

این مرد دیوانه در اعترافـات خود به پلیس گفت :  نامـزدم به علت مصرف بیش از حد مـواد مخدر جان خودرا از دسـت داد ، من بعد از فهمیـدن این ماجرا سعی کردم  با استفـاده از رابطه جنسی او را به زندگی باز گردانـم .

این مرد ۳۹ سالـه بعد از آنکه با ایده ي احمقـانه خود از زنده شدن نامـزدش نا امید شد با پلیس و آمبولانـس ارتباط گرفت.

دقیقا مشخص نیست این فرد چه تصوری از خود و رابطه جنسی داشته که دست به چنین حرکت شنیعی زده؟

 مردی که با تجاوز دختران مرده را زنده می کند! تجاوز تجاوز به جسد زنده کردن مرده تجاوز و زنده کردن اعتیاد و تجاوز تجاوز و اعتیاد تجاوز به جسد معتاد  مردی که با تجاوز دختران مرده را زنده می کند! تجاوز تجاوز به جسد زنده کردن مرده تجاوز و زنده کردن اعتیاد و تجاوز تجاوز و اعتیاد تجاوز به جسد معتاد

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا