مجله تفر یحی آموزشی

دستگیر شدن برادر لیونل مسی Reviewed by Momizat on . دستگیر شدن برادر لیونل مسی بـرادر لیونل مسی به جرم حمل غیرقانونی اسحـله در آرژانتین توسط پلیس بازداشـت شد.   به گزارش دیدگا به نقـل از ورزش سه، اخبار حاکی از آن دستگیر شدن برادر لیونل مسی بـرادر لیونل مسی به جرم حمل غیرقانونی اسحـله در آرژانتین توسط پلیس بازداشـت شد.   به گزارش دیدگا به نقـل از ورزش سه، اخبار حاکی از آن Rating: 0

دستگیر شدن برادر لیونل مسی

دستگیر شدن برادر لیونل مسی

بـرادر لیونل مسی به جرم حمل غیرقانونی اسحـله در آرژانتین توسط پلیس بازداشـت شد.

 

به گزارش دیدگا به نقـل از ورزش سه، اخبار حاکی از آن است کـه برادر ۳۵ ساله لیونل مسی در قایـق تفریحی خود اسحلـه حمل کرده و بعد از آنکـه پلیس به لکه های خون پراکنـده در قایق او مشکوک شده، آن را مـورد بررسی قرار داده و یک اسلحـه که به صورت غیـرقانونی توسط برادر مسی حمـل می شده را کشف کرده است.

ماتیاس مسی ۳۵ سـاله، در بیمارستان روساریو در شمـال آرژانتین در حالی بازداشت شده کـه از شکستگی فک رنج می بـرده و ادعا کرده در هنگام رانندگی یـک قایق سواری در رودخانه پاناما، فک و بینی او دچـار جراحت شده است.

به گفته دادستـان که به بازداشت دستور داد، پلیس این حـادثه یک تپانچه ۳۸۰ کالیبر غیـرقانونی را در قایق ماتیـاس یافته و تحقیقات در این خصـوص آغاز شده است.

ماتیاس که پنج سـال از برادر مشهورش بزرگتر است پنج سـال پیش هم به دلیل قاچاق اسلحه گـرم دستگیر شده است.

برادر سـتاره بارسلونا که در گذشته با جنایتکـاران شناخته شده ای در ارتباط بوده اسـت، در سال ۲۰۱۵ به دلیل حمل اسلحـه ۱۶ ساعت بازداشـت شد.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا