مجله تفر یحی آموزشی

احمدی نژاد در انتظار حصر! Reviewed by Momizat on . احمدی نژاد در انتظار حصر! دیدگا: در پی اظهارات و مصاحبه های اخیر دکتر احمدی نژاد و اظهارات بر علیه برادران لاریجانی و قوه قضائیه و دیگر مسئولین نظام، جو خبری سی احمدی نژاد در انتظار حصر! دیدگا: در پی اظهارات و مصاحبه های اخیر دکتر احمدی نژاد و اظهارات بر علیه برادران لاریجانی و قوه قضائیه و دیگر مسئولین نظام، جو خبری سی Rating: 0

احمدی نژاد در انتظار حصر!

احمدی نژاد در انتظار حصر!

دیدگا: در پی اظهارات و مصاحبه های اخیر دکتر احمدی نژاد و اظهارات بر علیه برادران لاریجانی و قوه قضائیه و دیگر مسئولین نظام، جو خبری سیاسی بهاری براه افتاد و عکس نوشته ها و اخبار و کلیپ های دکتر احمدی نژاد بصورت فزاینده ای در محیط مجازی به اشتراک گذاشته شد.

در آخرین اخبار این جریان، خبری مبنی بر دستور مقام معظم رهبری در رابطه با حصر احمدی نژاد منتشر شد و حتی تصاویر نامه هایی هم در این خصوص جعل شده و به اشتراک گذاشته شد که بلافاصله چنین خبری از اصل و اساس تکذیب شد.

پ ن: چیزی که مسلم است این است که جریانهایی بصورت کاملا سازماندهی شده و هماهنگ بدنبال آشفته کردن جو خبری و رسانه ای و اجتماعی ایران هستند که برای این امر، از جعل اسناد و فتوشاپ کاری و جعل اخبار و شایعه سازی و هیچ کاری دریغ نمی کنند!

 

 

 احمدی نژاد در انتظار حصر! حصر احمدی نژاد دستور رهبری برای حصر احمدی نژاد حصر رئیس جمهور دستور حصر احمدی نژاد تکذیب حصر احمدی نژاد تکذیب خبر حصر احمدی نژاد اخبار احمدی نژاد شایعات احمدی نژاد کلیپ جدید احمدی نژاد اظهارات جدید احمدی نژاد  احمدی نژاد در انتظار حصر! حصر احمدی نژاد دستور رهبری برای حصر احمدی نژاد حصر رئیس جمهور دستور حصر احمدی نژاد تکذیب حصر احمدی نژاد تکذیب خبر حصر احمدی نژاد اخبار احمدی نژاد شایعات احمدی نژاد کلیپ جدید احمدی نژاد اظهارات جدید احمدی نژاد

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا