مجله تفر یحی آموزشی

دامادی مجدد ناصر محمدخانی با سومین عروس Reviewed by Momizat on . دامادی مجدد ناصر محمدخانی با سومین عروس ناصر محمدخانی ستـاره سابق پرسپولیس به تازگی مراسم ازدواج سوم خود را در حضـور اسطوره‌های سـابق این تیم جشـن گرفت. در مراس دامادی مجدد ناصر محمدخانی با سومین عروس ناصر محمدخانی ستـاره سابق پرسپولیس به تازگی مراسم ازدواج سوم خود را در حضـور اسطوره‌های سـابق این تیم جشـن گرفت. در مراس Rating: 0

دامادی مجدد ناصر محمدخانی با سومین عروس

دامادی مجدد ناصر محمدخانی با سومین عروس

ناصر محمدخانی ستـاره سابق پرسپولیس به تازگی مراسم ازدواج سوم خود را در حضـور اسطوره‌های سـابق این تیم جشـن گرفت.

در مراسـم ازدواج ستاره سابق پرسپولیـس، مجتبی محرمـی،مـرتضی فنونـی زاده، رحیم یوسفی،بهروز رهبـری فرد و .. حضـور داشتند.

ناصر محمـد خانی چند سال پیش به دلیـل قتل همسـرش توسط زنی به نـام شهلا عزادار شد و بعـد از آن مجـددا ازدواجـی ناموفق داشـت و دو شـب پیش برای سومیـن بـار ازدواج کرد.

ناصر محمدخانی متـولد ۱۶ شهریور ۱۳۳۶ بازیکـن سابق تیم پرسپولیس و تیم ملی فوتبـال ایران است. وی در نیمه اول دهـه ۶۰، در ۱۵۲ بازی موـفق به زدن ۵۹ گل برای تیم پرسپولیـس شد. ناصر سابقه آقای گلی با تیم بانک ملی نیـز دارد. همچنین ناصر محمدخانی ۲۵ بازی و ۱۹ گل ملـی در کارنـامه دارد. او هم اکنون سرپرست تیم فوتبـال امید پرسپولیس است.

در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۶۲ در جریـان پیروزی چهار بر صفر پرسپولیس برابر راه‌آهـن دو گل زد و زمینه ساز قهرمانی پرسپولیـس در جام حذفی تهران شـد.

در تاریخ ۹ مهر ۱۳۶۵ در مرحله یک چهـارم پایانی بازی‌های آسیایی ۱۹۸۶ در مقـابل کره جنوبی در ضربات پنالتی، پنـالتی خود را از دسـت داد و ایران، پنج بر چهار در ضربات پنالتی و شـش بر پنج در مجموع نتیجه را واگذار کـرد و حذف شد.

او جزو ۱۴ نفـری بود که در سال ۶۵ و هنگام بازی‌هـای آسیایی ۱۹۸۶ در اعتراض به کادر فنـی تیم ملی، از این تیم استعفـا داد. او در تیـر ماه ۶۹ با دعوت علی پروین به تیم ملـی برگشت.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا