مجله تفر یحی آموزشی

وقتی یانگوم برای آوارگان زلزله دست به جیب می شود! Reviewed by Momizat on . وقتی یانگوم برای آوارگان زلزله دست به جیب می شود! بازیگر کره‌ای که در ایـران با نقش «یانگوم» در مجموعه تلویزیونی «جواهـری در قصر» شناخته می‌شود، بیش از ۴۵ هـزار وقتی یانگوم برای آوارگان زلزله دست به جیب می شود! بازیگر کره‌ای که در ایـران با نقش «یانگوم» در مجموعه تلویزیونی «جواهـری در قصر» شناخته می‌شود، بیش از ۴۵ هـزار Rating: 0

وقتی یانگوم برای آوارگان زلزله دست به جیب می شود!

وقتی یانگوم برای آوارگان زلزله دست به جیب می شود!

بازیگر کره‌ای که در ایـران با نقش «یانگوم» در مجموعه تلویزیونی «جواهـری در قصر» شناخته می‌شود، بیش از ۴۵ هـزار دلار به زلزله‌زدگان کرمانشـاه کمک کرد.
 

به گزارش دیدگا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، خبرگزاری یونـهاپ نوشت: «لی یونگ آئه»، بازیگر کـره ای که در ایران بـا نقش «یانگوم» در مجموعـه تلویزیونی «جواهری در قصر» شناخته می شود، از طریق یک صنـدوق خیریه کمک ۱۰۶ میلیـون وون (۹۶۳۹۸ دلار آمریکا) خود را به زلزله زدگان کرمانشاه در ایران و پوهـانگ کره اهدا کرد.

این صـندوق خیریه که به جمع‌آوری کمک برای افـراد ناتوان اهتمام دارد با انتشار این خـبر اعلام کرد نیمی از این مبلـغ (کمی بیش از ۴۵ هزار دلار ) به زلـزله زدگان کرمانشاه، اهدا مـی‌شود.

 وقتی یانگوم برای آوارگان زلزله دست به جیب می شود! کرمانشاه زلزله کرمانشاه تلفات زلزله کرمانشاه کمک ها به زلزله کرمانشاه یانگوم کمک یانگوم کمک یانگوم به زلزله زدگان کرمانشاه سفر رهبری به کرمانشاه سفر آیت الله خامنه ای به کرمانشاه  وقتی یانگوم برای آوارگان زلزله دست به جیب می شود! کرمانشاه زلزله کرمانشاه تلفات زلزله کرمانشاه کمک ها به زلزله کرمانشاه یانگوم کمک یانگوم کمک یانگوم به زلزله زدگان کرمانشاه سفر رهبری به کرمانشاه سفر آیت الله خامنه ای به کرمانشاه

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا