مجله تفر یحی آموزشی

با این مردان بهیچ وجه ازدواج نکنید! Reviewed by Momizat on . با این مردان بهیچ وجه ازدواج نکنید! دیدگا: اگر دختر دم بختی هستید و یا اینکه قبلا ازدواج های ناموفقی داشتید و قصد ازدواج و شرع زندگی مشترک را دارید، باید توجه د با این مردان بهیچ وجه ازدواج نکنید! دیدگا: اگر دختر دم بختی هستید و یا اینکه قبلا ازدواج های ناموفقی داشتید و قصد ازدواج و شرع زندگی مشترک را دارید، باید توجه د Rating: 0

با این مردان بهیچ وجه ازدواج نکنید!

با این مردان بهیچ وجه ازدواج نکنید!

دیدگا: اگر دختر دم بختی هستید و یا اینکه قبلا ازدواج های ناموفقی داشتید و قصد ازدواج و شرع زندگی مشترک را دارید، باید توجه داشته باشید که با چند دسته از مردان نباید ازدواج کنید! در این مطلب حتما با آن مردانی که باید از آنها دوری کنید آشنا خواهید شد!

امیدوارم خوشبخت و خوشحال باشید.

 

مردی که پیش از شمـا با دخترهای بسیار زیـادی در ارتباط بوده است

می‌دانم که دارید چه فکـری می‌کنید؛ حتما می‌گویید که بالاخره همـه ما در این زمینه گذشته‌ای داریـم. اما آیا به‌نظر شـما می‌توان به مردی که روابـط بسیار زیادی در گذشته داشته است، اعتمـاد کرد؟

هنگامی‌که روابط گذشته‌ یک مرد آن‌قدر زیاد هستند که نمی‌توانید از آنها سر دربیاورید، می‌تواند یک علامت هشدار باشد که او فرد متعهدی نیسـت. شما باید کنجکاو شوید که چرا همه روابط قبلی او که کـم هم نیستند، به شکست منجر شـده‌اند.

آیا او به طرف مقابلش خیـانت کرد؟ آیا پس از یک مدت طولانی همچنان تعهدی به آن رابطه نداشت؟ آیا به دخترهای قبل از شما گفته است که قصدش ازدواج نیست؟

به‌علاوه با وجود دخترهای بسیار زیادی که قبلا در زندگی او بوده‌اند، قطعا این احتمـال وجود دارد که بخواهد به یکی از روابـط گذشته‌اش برگردد. بنابراین یادتان باشـد که اگر به‌دنبال فرد مناسب برای ازدواج هستـید، از مردانی که روابط قبلی متعـددی داشته‌اند، دوری کنیـد.

مردی که در مورد آینـده رابطه‌تان هیچ صحبتـی نمی‌کند

این مورد کاملا واضح اسـت. اگر مردی به‌هیچ‌وجه در مورد آینده و برنامه‌هایی که در ذهنش دارد با شما صحبـت نمی‌کند، یعنی تمایلی به ازدواج با شمـا ندارد. چنین مردی چون به هیچ‌چیز متعـهد نیسـت، می‌تواند به زندگی باب‌ میلش ادامه دهد، بدون آنکه هیچ‌گونه احساس مسئولیتی در قبال شما داشته باشد.

برای زنی که در آینده‌ نزدیک به‌دنبال ازدواج است، این یک علامت هشدار جدی به‌حسـاب می‌آید. یک رابطه‌ی سالم باید شـامل گفت‌وگوهای مستقیم و صادقانه در مورد اهـداف و برنامه‌های آینده‌ی دو طرف باشد.

 

مردی که در اغلـب اوقات بدون شما بیرون می‌رود

برای یک زوج بسیار عادی اسـت که زمان‌های مخصوص به خودشان را داشـته باشند و در تمامی اوقات با هم نباشنـد، با این حال اگر طرف مقابل شـما در اکثر مواقع به‌تنهایی بیرون می‌رود و از شمـا نمی خواهد که همراهی‌اش کنید، این می‌تـواند یک علامت هشدار باشد.

به‌علاوه یک مرد باید بخواهد شما را به دوستان و آشنایانش نشان دهد و با دوستان و اطرافیان شمـا نیز آشنا شود تا ببیـند که آیا زوج مناسبی هستـید یا خیر.

اگر احساس می‌کنید که شما را پنهان می‌کند و دوسـت ندارد در جمع‌های دوستانه‌اش حاضر شـوید، در اغلب موارد به این معناست که شمـا و این رابطه برای او چندان جدی نیستیـد.

مردی که بیش‌ازحد به کارش علاقه دارد

یک مرد پُرکار و سخت‌کـوش قطعا جذاب است اما بعضی اوقات این ویژگی مثبـت می‌تواند به یک مانع در مسیر رابطه شمـا تبدیل می شـود.

یک مرد بسیار پرکار ممکن است آن‌قدر به شـغل و آینده‌اش در آن حرفه متعهد باشـد که نتواند به این زودی‌هـا به ازدواج و تشکیل خانواده فکر کنـد.

به‌احتمال زیاد دلیلش این اسـت که آن‌قدر سرگرم انجام کارهای لازم برای پیشـرفت در شغلش است که وقت یا ظرفـیت ذهنی کافی را برای تمرکز روی خـود یا رابطه‌اش ندارد.

 

مردی که با زن‌های دیگر بیـش‌ از حد گرم می‌گیرد

مردی که با زن‌هـای اطرافش بیش‌ازحد گرم می‌گیرد، به این زودی‌هـا قصد ازدواج ندارد. دلیلش این اسـت که اگر در مورد طرف مقابلش واقعـا جدی بود، می‌توانست از این کار دسـت‌ بردارد و فقط با همان زن حرف بزنـد و شوخی کند. درحالی‌که شـوخی و سرزندگی ایرادی ندارد امـا مردی که مرد زندگی باشـد نباید به‌هیچ‌وجه با زنان دیگر رفتاری گرم و صمیـمانه داشته باشد. این یک علامت هشـدار بزرگ است.

 

مردی که اصلا بچـه نمی‌خواهد

یکی از شیرینی های زنـدگی بی تردید فرزندآوری و بچه دار شدن است، لذت مادر شـدن با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست، مردی که بچه نمـی خواهد اگرچه شاید به مفهوم این نباشد که قصد ازدواج نـدارد اما نشانه‌ آن است که برای یک رابطـه‌ جدی به‌هیچ‌وجه آماده نیـست. شما باید در مورد برنامه‌ها و اهداف آیـنده او به‌طور جدی صحبت کنید و اگر متوجه شـدید که تمایلی ندارد در مورد آینده صحبـت کند، یعنی احتمالا به این زودی‌ها قصـد ازدواج ندارد.

 

مردی که هنوز در مورد رابطـه‌ی قبلی‌اش صحبت می‌کند

کاملا طبیعی است که یک مـرد گاهی اوقات در لابه‌لای حرف‌هایش به رابطه‌ی قـبلی‌اش اشاره کند اما اگر این کار را بیـش‌از حد و به دفعات زیاد انجام می‌دهـد، می‌تواند یک علامت هشدار باشد. اگر طرف مقابل شما دائمـا به رابطه‌ قبلی‌اش فـکر می‌کند، نشانه آن است که بـرای تعهد به شما آمادگی لازم را ندارد.

 

مردی که دوستانش خیلی جـوان‌تر از خودش هستند

همه ما دوستانی در سنیـن مختلف داریم، با این حال هنـگامی‌که یک مرد فقط دوستان کوچک‌تر از خودش داشـته باشد، نشانه‌ آن است که به بلـوغ فکری کامل نرسیده است. همچنین اگر تمام دوسـتان او اهل مهمانی و خوشگذرانی باشـند و در مورد شغل یا روابط‌شان جـدی نباشند، او هم این‌گونه خواهد بود. واقعیت این است که شخصیت هر کس تا حد زیادی شبیه دوستانش خواهد شد. بنابراین اگر طرف مقـابل‌تان به همراه چنین دوستانی به یک مهمانی دعـوت باشد، به‌احتمال زیـاد از رفتن به آن مهمانی صرف‌نظـر نخواهد کرد تا در خانه بماند و با همسـر یا نامزدش وقت بگذراند.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا