مجله تفر یحی آموزشی

ملاقات مسی ایرانی و مسی آرژانتینی Reviewed by Momizat on . ملاقات مسی ایرانی و مسی آرژانتینی ملاقات مسی ایرانی و مسی آرژانتینی در پیروزی ۲ بر صفـر (شنبه) تیم فوتبال بارسلونـا مقابل مالاگا در هفتـه نهم لالیگای اسپانیـا، ملاقات مسی ایرانی و مسی آرژانتینی ملاقات مسی ایرانی و مسی آرژانتینی در پیروزی ۲ بر صفـر (شنبه) تیم فوتبال بارسلونـا مقابل مالاگا در هفتـه نهم لالیگای اسپانیـا، Rating: 0

ملاقات مسی ایرانی و مسی آرژانتینی

ملاقات مسی ایرانی و مسی آرژانتینی

ملاقات مسی ایرانی و مسی آرژانتینی

در پیروزی ۲ بر صفـر (شنبه) تیم فوتبال بارسلونـا مقابل مالاگا در هفتـه نهم لالیگای اسپانیـا، ۲ لیونل مسـی در ورزشگاه نیـوکمپ وجود داشت؛ یکی در زمین و دیگری روی سکـو که همان «رضا پرستش»، بدل ایرانی فوق‌ستـاره آرژانتینی آبی‌واناری‌ها بود کـه نظر بسیاری از اهالی شهـر بارسلونا و هواداران این تـیم را پیش از بازی و در جریان بـازی به خودش جلـب کرد.

سایت روزنامه اسـپانیایی «اسپورت» در این رابطه نـوشـت؛ بدل لیونل مسی با هدف ملاقات با بازیکـن محبوبش به بارسلونا سفر کرده است.

این جوان ۲۵ ساله ایـرانی در بازی شب گذشته بارسـا برابر مالاگا در ورزشگاه نیوکمـپ بود.

این هوادار بارسلونـا بنری بزرگ با خود با ایـن پیام «امـروز دو مسی در ورزشگاه است. آیـا یکدیگر را خواهـیم دید؟ #رویای من را تحقق ببخش.»، به همـراه داشت. هواداران بارسلونا هـم با بدل مسی که نامـش رضا پرستش است، عکس‌هـای یادگاری گرفتند.

رضا پرستش همچنیـن در گفت‌وگو با روزنـامه «ال‌موندو» اسپانیا گفـت: از موقعی که کوچکـتر بودم، همیشه می‌گفتنـد که من شبیـه به لیونل مسی هستم، اما اوضاع زمانی تغیـیر کرد که ۹ ماه پیش پـدرم مرا تشـویق به گذاشتن عکسـی از خودم با پیراهـن بارسلونا در شبکـه اجتماعی «اینستاگرام» کرد و یک جو عجیبـی راه افتاد. همـان‌جا بود که متوجه شـدم آینده‌ام به لیونل مسی گـره خورده است.

بدل ایرانـی مسی که رویایـش دیدن این مهاجم آرژانتینی از نزدیـک است، در ادامه اظهار داشـت: حریم خصوصی‌ام را از دست داده‌ام، اما نگرانی خاصی از این بابت ندارم چون احسـاس می‌کنم می‌توانم مردم را به وجـد بـیاورم و این مرا خوشحـال می‌کند.

 

 

 آینده مسی ایرانی و مسی آرژانتینی رضا پرستش مسی ایرانی لیونل مسی مسی و بدل ایرانی بدل ایرانی لیونل مسی رضا پرستش و شباهتش به مسی رضا پرستش کیست؟ بدل ایرانی مسی کیست؟ رضا پرستش در نیوکمپ آینده کاری رضا پرستش ملاقات لیونل مسی و بدل ایرانی اش ملاقات لیونل مسی و رضا پرستش  آینده مسی ایرانی و مسی آرژانتینی رضا پرستش مسی ایرانی لیونل مسی مسی و بدل ایرانی بدل ایرانی لیونل مسی رضا پرستش و شباهتش به مسی رضا پرستش کیست؟ بدل ایرانی مسی کیست؟ رضا پرستش در نیوکمپ آینده کاری رضا پرستش ملاقات لیونل مسی و بدل ایرانی اش ملاقات لیونل مسی و رضا پرستش

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا