مجله تفر یحی آموزشی

دستگیری دخترها و پسرهای شیطان پرست در تهران Reviewed by Momizat on . دستگیری دخترها و پسرهای شیطان پرست در تهران به گزارش دیدگا از فارس، ظهر روز گذشته مامـوران پلیس کلانتری ۱۰۹ بهارستان از تجمـع عده ای از دختـران و پسرانی کـه دار دستگیری دخترها و پسرهای شیطان پرست در تهران به گزارش دیدگا از فارس، ظهر روز گذشته مامـوران پلیس کلانتری ۱۰۹ بهارستان از تجمـع عده ای از دختـران و پسرانی کـه دار Rating: 0

دستگیری دخترها و پسرهای شیطان پرست در تهران

دستگیری دخترها و پسرهای شیطان پرست در تهران

۲

به گزارش دیدگا از فارس، ظهر روز گذشته مامـوران پلیس کلانتری ۱۰۹ بهارستان از تجمـع عده ای از دختـران و پسرانی کـه دارای گرایش شیطـان پرستی هستـند، در رستورانی در یکی از خیـابان های منطقه ۱۲ با خبـر شدند.

۳

مأمـوران به محض اطلاع به محـل اعزام شده و این افراد را در حـالی که علائم و آرم گروه هـای شیطان پرستـی را با خود داشتند دستگیـر و به مقامات مسئول تحویـل دادند.

متاسفانه بخاطر بی اطلاعی و کم سوادی جوانان و افراد جامعه، ترویج عقاید شیطان پرستی و آتئیستی و مادی گرایانه بسیار شایع شده و به لطف افزایش و توسعه فضای مجازی، حتی کلیساهای خانگی هم بسیار فعال شده و اقدام به جذب جوانان معصوم می کنند!

۴

نوجوانان و جوانانی که به خاطر عدم اطلاعات کافی از معارف اسلامی و مکتب اهل بیت در برابر شبهات و تفکرات سخیف این گروهها بسیار شکننده هستند و حتما باید توسط متولیان فرهنگی تدبیری اندیشیده شود.

 دستگیری دخترها و پسرهای شیطان پرست در تهران جشن شیطان عکسهای شیطان پرستان عکسهای شیطان پرستی در تهران عکسهای شیطان پرستان تهران دخترهای شیطان پرست پسرهای شیطان پرست تهرانی دستگیری شیطان پرستها در تهران نمادهای شیطانی نمادهای شیطان پرستی علامتهای شیطانی علامتهای شیطان پرستها  دستگیری دخترها و پسرهای شیطان پرست در تهران جشن شیطان عکسهای شیطان پرستان عکسهای شیطان پرستی در تهران عکسهای شیطان پرستان تهران دخترهای شیطان پرست پسرهای شیطان پرست تهرانی دستگیری شیطان پرستها در تهران نمادهای شیطانی نمادهای شیطان پرستی علامتهای شیطانی علامتهای شیطان پرستها

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا