مجله تفر یحی آموزشی

دانلود رایگان برنامه کاربردی سایفون Reviewed by Momizat on . دانلود رایگان برنامه کاربردی سایفون سایفون یک نرم افزار وی پی ان یا ف ی ل ت ر ش ک ن است که به عبور شما از فیلترینگ کمک میکند. این نرم افزار کامـلا رایگان بوده و دانلود رایگان برنامه کاربردی سایفون سایفون یک نرم افزار وی پی ان یا ف ی ل ت ر ش ک ن است که به عبور شما از فیلترینگ کمک میکند. این نرم افزار کامـلا رایگان بوده و Rating: 0

دانلود رایگان برنامه کاربردی سایفون

دانلود رایگان برنامه کاربردی سایفون

۱

سایفون یک نرم افزار وی پی ان یا ف ی ل ت ر ش ک ن است که به عبور شما از فیلترینگ کمک میکند.

این نرم افزار کامـلا رایگان بوده و هیچ وجهی در قبـال فعال سازی نیاز نیست پرداخـت کنید.

این نرم افزار رایـگان کاملا امن و ایمن بوده و هیچ اطلاعاتی از سیستـم شما به سایت شرکت مربوطه ارسال نمیکند.حتی اطلاعات سیستم متصل شده به نرم افزار را !

البته یک سری اطلاعات جزیی از سیستم کاربر ارسال میشود که در ادامه بحث به آن اشاره میکنیم.

درمورد نوع سیستم عامل مربوطه که قابلیت نصب سایفون رو دارا هستند میتوان به برنامـه کلاینت سایفون روی وینـدوز (نسخه های اکس پی ، ویستا ، ۷ و ۸ دسکتاپ ) اشـاره کرد و سیستم عامل اندروید نسخـه ۲٫۲ به بالاتر.

اما متاسفـانه تا این لحظه شرکت سایفون هـیچ نسخه ای برای سیستم عامـل های مک و ای او اس ( گوشی هـای ایفون و ایپـد) ارسال نکرده ولی در سـایت مربوطه گفته در اینـده نزدیک برای این سیستم عامل ها نیز نسخـه ای ارائه خواهد کرد.

و درمـورد اطلاعاتی که سایفون ذخیره و ارسال میکنـد سایت شرکت مربوطه اعـلام کرده صرفا یک سری ارزیـابی بر روی اطلاعات زیر ارسـال میشود ، ارزیابی هـایی مثل چه سایتی محبوبیـت بیشتری دارد یا چه استراتیـژیهای تبلیغاتی کـارای بهتری دارا هستنـد. و یا صرفا از چه کشورهایی بازدید بیشـتری انجام شده.

اطلاعات ارسالی از سیستم کاربر :

  • تعداد درخواست ایمیل هـا برای دریافت برنامه
    تعداد به روز رسـانی ها
    تعداد سرور ها ، و تـعداد درخواست های https
    میزان اطلاعات تـبادل شده

لازم به ذکر است مشخصـات بازدید کننده شامل لیست سیستم عامل ها بطور نمـونه ذخیره شده و هیچ جزییاتی از مـرورگر کاربر ذخیره نمیـگردد. همچنین ای پی و ای اس پی کاربر و ایمیل های درخواسـت دریافت برنامه.

نحوه دانلود سـایفون روی ویندوز و انـدروید

برای دریافت سایفون برای ویندوز کافیـست اینجا کلیک کرده و یا یک ایمیـل به ادرس get@psiphon3.com ارسال نمـایید تا لینک اخرین نسخه سایفون برای شما ارسال گردد.

تذکر : عنوان ایمیل و متن ایمیل صرفـا بنوسید سایفون.

و برای دریافت سایفـون روی گوشـی های اندروید و یا سیستـم عامل اندرویـد بر روی این لینک کلیک کـرده و یا مثل قبـل یک ایمیل به ادرس get@psiphon3.com ارسـال نمایید.

اخیرا چند نسـخه از سایفون در اینـترنت پخش شده که سازندگان این نـرم افزار اطلاع رسانی کرده اند که این نسـخه ها به هیچ وجه امن نیستـند و از سمـت ما ارائه نشـده اند.

این بد افزار با نـام فایل pisphone3.zip از طریق سـایـت www.copy.com در حال بخش اسـت.

توجه کنید که فایل اصلی سایفون با نـام های psiphon3.exe و در انـدروید با نام PsiphonAndroid.apk منتشـر شده است که توصیه میکنیم قبل از فعال سازی و نصب این نسخه ها یک بار با انتی ویروس فایل مورد نظر را اسکن کرده سـپس اقدام به نصب نمایید

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا