مجله تفر یحی آموزشی

اعترافات وحشتناک خفاش شب در شهر باران Reviewed by Momizat on . اعترافات وحشتناک خفاش شب در شهر باران اعترافات وحشتناک خفاش شب در شهر باران «فرزاد» که  ۴۰ سال سن دارد ۳ زن را بین سال‌هـای ۸۷ تا ۸۸ به قتل رساند و پس از آن توب اعترافات وحشتناک خفاش شب در شهر باران اعترافات وحشتناک خفاش شب در شهر باران «فرزاد» که  ۴۰ سال سن دارد ۳ زن را بین سال‌هـای ۸۷ تا ۸۸ به قتل رساند و پس از آن توب Rating: 0

اعترافات وحشتناک خفاش شب در شهر باران

اعترافات وحشتناک خفاش شب در شهر باران

۲

اعترافات وحشتناک خفاش شب در شهر باران

«فرزاد» که  ۴۰ سال سن دارد ۳ زن را بین سال‌هـای ۸۷ تا ۸۸ به قتل رساند و پس از آن توبـه کرد که دیگر دست به جنـایت نزند، اما در سال ۹۵ توبه‌اش را شکست و دوباره دست به جنـایت زد.

تحقیقات در این پرونـده از سال گذشته و به‌دنبال ناپدید شدن مرمـوز ۴ زن در رشت و روستا‌هـای اطراف، شروع شد.

زنان ناپدید شده همه افرادی جوان یا میـانسال بودند که به گفته خانواده‌هایشـان همیشه طلای زیادی همراه خـود داشتند.

کارآگاهان که حدس می‌زدنـد بین ناپدید شدن این ۴ زن ارتباطی وجـود دارد و شاید آن‌ها قربانی یک قاتل سریـالی شده باشند بررسی‌های خود را ادامه دادند تا اینـکه از طریق ردیابی‌ها و بررسی‌هـای اطلاعاتی به مشخصاتی از خودرویی دسـت یافتند که احتمال می‌رفت راننده آن راز ناپـدید شدن زنان گمشـده را می‌داند.

با سرنخ‌هایی که پلیس به‌دسـت آورده بود، فروردین‌ماه امسال فـرزاد در خانه‌اش در شهرستان رشت دستگیر شـد.

بازجویی از مرد ۴۰ ساله زیرنظر سرهنگ فلاح‌کریمی، رئیـس پلیس آگاهی استان گیلان شروع شد و او در تحقیقات راز ۷ جنایت را فاش کرد.

متهم گفـت: سال‌هاست که با ماشینم مسافرکشـی می‌کنم. البته مدتی هم در کارگاه چوب‌بـری کار می‌کردم و چـند وقتی هم در یک کشتـی در بندرعباس آشپز بـودم، اما شکست در زندگی با همسر اولم باعث شد تا از تمام زنان متنفر شده و تصمیم به انتقام‌جویی از آن‌ها بگیرم.

وی ادامه داد: طعمه‌هایم کسانی بودند که به‌عنـوان مسافر سوار ماشینم می‌شـدند. سر صحبـت را با آن‌ها باز می‌کردم و از همان لحظه نقشـه قتل‌شان را می‌کشیدم. پـس از دوستی با آنها، برخی از طعمه‌هـایم را به خانه‌ام می‌کشاندم و آن‌هـا را به قتل می‌رسانـدم یا داخل ماشینم به زندگی آن‌ها پایـان می‌دادم.

گاهی به زنان چاقـو می‌زدم یا اینـکه خفه‌شان می‌کردم. پس از آن اجسـاد را مثله کرده و در حاشیه شهر رشـت، داخل جنگل یا رودخانه رها کـرده یا اینکه در جایی دفن می‌کـردم.

وی گفت: تا سـال ۸۸، ۳‌زن را به قتل رسانـدم، اما پس از آشنایی با همسـر دومم قتل‌ها را متوقف کردم، چون زن خوبی بود و به همین دلیـل توبه کردم و مدتی بعد صاحب یک دختر شدیـم. اما در سال ۹۵ به‌دلیل مشکـلات مالی و این‌بار به‌خاطر سرقـت طلا قتل‌ها را از سـرگرفتم.

متهم در تحقیقات اولیه به قتل ۷ زن اقـرار کرد که بقایای اجساد تمام آن‌ها کشف شد. در همین حال بررسی‌ها نشان می‌داد که همسر دوم او در جـریان برخی از جنایت‌ها بوده و حتـی برای انتقال اجساد مثله شـده با او همکاری کرده است.

به این ترتیـب همسر وی به اتهام همدستـی در جنایت دستگیر شـد، اما فرزاد اصرار داشـت که همسرش در جنایت‌هـا نقشی نداشته اسـت. او گفت: اگر همسـرم از قتل‌ها چیزی به پلیس نگفت به‌خاطـر این بود که او را تهدید به مرگ کـرده بودم.

با وجود این زن جـوان دستگیر شد و در این میـان پلیس که حدس می‌زد فرزاد قتل‌هـای بیشتری رقم زده باشـد تحقیقات را ادامـه داد.

قاتل سـریالی اصرار داشت که فقط ۷ زن را به قتـل رسانده است تا اینکه مدتی قبل همسـر او که در بازداشت بود قفـل سکوت را شکـست و راز هشتمین جنایت شوهـرش را فاش کرد.

او به مأموران گفـت: شوهرم یک شب به خانه آمد و گفـت: زنی را کشته و جسدش را در جـاده طارم در نزدیکی زنجـان رها کرده است.

گفته‌هـای این زن کافی بود تا مأموران پلیس آگاهـی استان گیلان باردیگر به تحقیـق از متهم بپردازند.

او وقتی دید رازش فـاش شده، گفت: قصدم پنهان کـردن جنایت نبود، چون من اهل دروغ گفتـن نیستم، اما حافظه‌ام خوب کار نمی‌کند و گاهی اتفاق‌ها را فراموش می‌کنم. هشتمین طعمه‌ام زنی بود که به‌عنوان مسافر سوار ماشینم شد. او را هم مانند زنان قبلی به قتل رساندم و جسـدش را در حاشیه جاده انداختم.

پس از اقـرار این مرد، مأموران به تحقیـق در این خصوص پرداختـند و با استعلام از اداره آگاهی استـان زنجان پی بردنـد که گفته‌های قاتـل سریالی صحت دارد و در سـال گذشته جسد زنی در حاشـیه جاده طارم کشف شده بود.

با شناسـایی هویت این زن و خانواده‌اش تحقیـقات در این پرونده تکمیل شـد و با شکایت خانواده ۸ زن که درخـواست قصاص متهم را مطرح کرده‌اند، پرونـده قاتل سریالی زنان گیلان به‌زودی با صدور کیفرخواست به دادگاه کیـفری این استان فرستـاده خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا