مجله تفر یحی آموزشی

پیوستن درسا درخشانی به تیم ملی آمریکا Reviewed by Momizat on . پیوستن درسا درخشانی به تیم ملی آمریکا درسا درخشانی که چندی پیش بخاطر کشف حجاب در مسابقات شطرنج با تیم ملی دجار مشکل شده بود، رسما به تیم ملی شطرنج امریکا پیوست! پیوستن درسا درخشانی به تیم ملی آمریکا درسا درخشانی که چندی پیش بخاطر کشف حجاب در مسابقات شطرنج با تیم ملی دجار مشکل شده بود، رسما به تیم ملی شطرنج امریکا پیوست! Rating: 0

پیوستن درسا درخشانی به تیم ملی آمریکا

پیوستن درسا درخشانی به تیم ملی آمریکا

DIDGA.IR (3)

درسا درخشانی که چندی پیش بخاطر کشف حجاب در مسابقات شطرنج با تیم ملی دجار مشکل شده بود، رسما به تیم ملی شطرنج امریکا پیوست!

درسا درخشانی، که به دلیل حضور بـدون حجاب در رقابت‌های بین‌المللی از تیم ایران اخـراج شد، از این پس در تیم ملی آمریکا در مسابقـات شرکت می‌کند.

درسا درخشانی در دو سال اخیر در چنـد رقابت بین‌المللی بدون حجاب شرکت کرده بـود که در نهایت حضور بدون حجـاب او در اوایل سال  ۲۰۱۷ و در مسابقـات شطرنج جبل‌الطارق سبب اخراج او از تیـم ملی ایران شد.

او پس از سـارا خادم الشریعه، دومین شطرنج باز زن ایرانی بـود که علاوه بر کسب درجه استاد بزرگ بـانوان، در ۱۸سالگی و در هشتـاد و هفتمین کنگرهٔ شطرنج جهان عنوان استـاد بین‌المللی را به دست آورد.

 وی سابقه قهرمانی شطرنج نوجـوانان آسیا در سال ۲۰۱۲ و کسب مقام ششمی شطـرنج جوانان جهان در سال ۲۰۱۵ را برای ایـران در کارنامه خود دارد.

درسا درخشانی حدود سـال ۹۴ با یک پیشنهاد از باشگاه بارسلونای اسپانیـا برای ادامه تحصیلات دانشگاهی و شطرنج به آن کشـور رفت و برای آن تیم بازی کرد.

DIDGA.IR (7)

فیلم کشف حجاب درسا درخشانی شطرنج باز ایرانی + برنا درخشا

DIDGA.IR (8)

درسا درخشانی به تیم شطرنج آمریکا پیوست!

DIDGA.IR (1)

درسا درخشانی (زادهٔ ۲۶ فروردین ۱۳۷۷ در تهران) استاد بین‌المللی شطرنج اهل ایران است.

وی پس از سارا خادم‌الشریعه، دومین شطرنج باز زن ایرانی است که علاوه بر کسب درجه استاد بزرگ بانوان، در سن ۱۸ سالگی و در هشتاد و هفتمین کنگرهٔ شطرنج جهان عنوان استاد بین‌المللی شطرنج را به دست آورد.وی سابقه قهرمانی شطرنج نوجوانان آسیا در سال ۲۰۱۲ و کسب مقام ششمی شطرنج جوانان جهان در سال ۲۰۱۵ را در کارنامه خود دارد.
درخشانی در سالهای ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در چند رقابت بین‌المللی بدون حجاب شرکت کرده بود اما حضور بدون حجاب وی در اوایل سال ۲۰۱۷ در مسابقات شطرنج جبل‌الطارق واکنش رئیس فدراسیون شطرنج ایران مبنی بر محرومیت درخشانی از عضویت در تیم ملی شطرنج ایران را در پی داشت.

 طوفانی که درسا درخشانی در تیم ملی شطرنج برپا کرد! درسا درخشانی محرومیت درسال درخشانی فیلم کشف حجاب درسال درخشانی فیلم کشف حجاب درسا درخشانی محرومیت درسا و برنا درخشانی بیوگرافی درسا درخشانی عکسهای درسا درخشانی دستگیری درسا درخشانی فیلم ناجور و بدون حجاب درسا درخشانی حجاب و پوشش ناجور درسا درخشانی سوابق درسا درخشانی درباره درسا درخشانی بازیهای درسا درخشانی مدال های درسا درخشانی درسا درخشانی در اسپانیا درسا درخشانی در اروچا درسا درخشانی در اروپا درسا درخشانی در روسیه فرار درسا درخشانی پناهنده شدن درسا درخشانی آراییش درسا درخشانی  طوفانی که درسا درخشانی در تیم ملی شطرنج برپا کرد! درسا درخشانی محرومیت درسال درخشانی فیلم کشف حجاب درسال درخشانی فیلم کشف حجاب درسا درخشانی محرومیت درسا و برنا درخشانی بیوگرافی درسا درخشانی عکسهای درسا درخشانی دستگیری درسا درخشانی فیلم ناجور و بدون حجاب درسا درخشانی حجاب و پوشش ناجور درسا درخشانی سوابق درسا درخشانی درباره درسا درخشانی بازیهای درسا درخشانی مدال های درسا درخشانی درسا درخشانی در اسپانیا درسا درخشانی در اروچا درسا درخشانی در اروپا درسا درخشانی در روسیه فرار درسا درخشانی پناهنده شدن درسا درخشانی آراییش درسا درخشانی  طوفانی که درسا درخشانی در تیم ملی شطرنج برپا کرد! درسا درخشانی محرومیت درسال درخشانی فیلم کشف حجاب درسال درخشانی فیلم کشف حجاب درسا درخشانی محرومیت درسا و برنا درخشانی بیوگرافی درسا درخشانی عکسهای درسا درخشانی دستگیری درسا درخشانی فیلم ناجور و بدون حجاب درسا درخشانی حجاب و پوشش ناجور درسا درخشانی سوابق درسا درخشانی درباره درسا درخشانی بازیهای درسا درخشانی مدال های درسا درخشانی درسا درخشانی در اسپانیا درسا درخشانی در اروچا درسا درخشانی در اروپا درسا درخشانی در روسیه فرار درسا درخشانی پناهنده شدن درسا درخشانی آراییش درسا درخشانی

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا