مجله تفر یحی آموزشی

حمله وهابی ها به روحانی کاروان ایرانی در مکه Reviewed by Momizat on . حمله وهابی ها به روحانی کاروان ایرانی در مکه عوامل تکفیری با حمله به روحانی یکی از کاروان های حجاج ایرانی، وی را مجروح کردند.   به گزارش دیدگا از میزان، عوامل ن حمله وهابی ها به روحانی کاروان ایرانی در مکه عوامل تکفیری با حمله به روحانی یکی از کاروان های حجاج ایرانی، وی را مجروح کردند.   به گزارش دیدگا از میزان، عوامل ن Rating: 0

حمله وهابی ها به روحانی کاروان ایرانی در مکه

حمله وهابی ها به روحانی کاروان ایرانی در مکه

عوامل تکفیری با حمله به روحانی یکی از کاروان های حجاج ایرانی، وی را مجروح کردند.
  ۱۸

به گزارش دیدگا از میزان، عوامل ناشـناس غروب چهارشنبه (ساعت ۱۸:۳۰) به حجت الاسـلام والمسلین حسین اسماعیـلی روحانی کاروان شمـاره ۱۳۰۰۵ اصفهان که درحال تردد به سمـت هتل محل اقامت خود بود حمله ور شده و پس از مجروح کردن وی با استفاده از موتورسیکلت از محل حادثه گریختند.

دراین حمله، حجت الاسلام اسماعیلی از ناحیه کتف و پهلو مجروح شد که با کمک عوامل امدادی ایرانی وسعودی به سرعت به بیمارستان سعودی منتقل گردید و تحت درمان قرار گرفت.

گزارش های دریافتی از بهبود نسبی و رضایت از حال وی حکایت دارد.

مسئولین بعثه مقام معظم رهبری بلافاصله پس از وقوع این حادثه پیگیری لازم را آغاز کردند و پلیس عربستان سعودی درحال بررسی و جستجو برای شناسایی عوامل این حادثه است.

برپایه این گزارش تاکنون سه نفر مظنون در ارتباط با این حادثه بازداشت شده اند و تحقیقات ادامه دارد.

 حمله وهابی ها به روحانی کاروان ایرانی در مکه حج اجراهای سینا حجازی حمله به کاروان ایرانی ها حمله وهابی ها حمله به روحانی کاروان ایرانی  حمله وهابی ها به روحانی کاروان ایرانی در مکه حج اجراهای سینا حجازی حمله به کاروان ایرانی ها حمله وهابی ها حمله به روحانی کاروان ایرانی  حمله وهابی ها به روحانی کاروان ایرانی در مکه حج اجراهای سینا حجازی حمله به کاروان ایرانی ها حمله وهابی ها حمله به روحانی کاروان ایرانی  حمله وهابی ها به روحانی کاروان ایرانی در مکه حج اجراهای سینا حجازی حمله به کاروان ایرانی ها حمله وهابی ها حمله به روحانی کاروان ایرانی

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا