مجله تفر یحی آموزشی

ناگفته هایی از جواد عزتی دوست داشتنی Reviewed by Momizat on . ناگفته هایی از جواد عزتی دوست داشتنی جواد عزتی که با بازی در فیـلم سینمایی «ماجرای نیمـروز» خوش درخشیده است با همسـرش مه لقا باقری هم سـن هستند. جواد عزتی، همسر ناگفته هایی از جواد عزتی دوست داشتنی جواد عزتی که با بازی در فیـلم سینمایی «ماجرای نیمـروز» خوش درخشیده است با همسـرش مه لقا باقری هم سـن هستند. جواد عزتی، همسر Rating: 0

ناگفته هایی از جواد عزتی دوست داشتنی

ناگفته هایی از جواد عزتی دوست داشتنی

۱

جواد عزتی که با بازی در فیـلم سینمایی «ماجرای نیمـروز» خوش درخشیده است با همسـرش مه لقا باقری هم سـن هستند.جواد عزتی

جواد عزتی

جواد عزتی، همسر مه لقا باقری متـولد ۲۰ دی ۱۳۶۰ ، بازیگر و فارغ التحصیـل تئاتر از هنرستان سوره اسـت. مه لقا باقری، بازیگـر کشورمان متولد سال ۱۳۶۰ در تهران است.
مه لقا باقری بیـش از ۱۲ سال است که بصورت حرفه ای در حوزه کارگردانی و بازیگـری تئاتر فعالیت دارد و در جشنواره های داخلی و خارجی در کشور هایی نظیر فرانسـه ، روسیه و اسپانیا حضور داشته است .

۹

جواد عزتی و همسرش

جواد عزتی، همسر مه لقا باقری متـولد ۲۰ دی ۱۳۶۰ ، بازیگر و فارغ التحصیل تئاتر از هنرسـتان سوره است.
عزتی از ۱۵ سالگی بازی در تـئاتر را شروع و بدون هیچ معـطلی کار کرده است. او کـارش را با اجرای تئاتر های خیابـانی شروع کرده است. خودش می گویـد تقریبا هیچ بوستانی در تهران نیـست که در آن تئاتر خیابانی اجرا نکـرده باشم.

۳

جواد عزتی و مه لقا باقری

تمایـلات طنز گونه جواد عزتی در سال های اخیر از او چهره ای برای کارگـردان های سریال های طنز و اجتماعی سـاخته است. از نقش های معروف این بازیـگر می توان به نقش پیرمرد در مجموعه های باغ مظـفر و مرد دو هزار چهره اشاره کرد.

آلبوم عکسهای جواد عزتی

۲ ۶ ۴ ۵

جواد عزتیی در ملاقات و عیادت از مقام معظم رهبری مدظله العالی

۸

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا