مجله تفر یحی آموزشی

تازه وارد بارسا که جانشین نیمار می شود Reviewed by Momizat on . تازه وارد بارسا که جانشین نیمار می شود به گزارش دیدگا از مشرق، روز جمعه بالاخره انتقال دمبله با مبلغ اولیه ۱۰۵ میلیون یورو به نوکمپ نهایی شده و مراسم معارفه این تازه وارد بارسا که جانشین نیمار می شود به گزارش دیدگا از مشرق، روز جمعه بالاخره انتقال دمبله با مبلغ اولیه ۱۰۵ میلیون یورو به نوکمپ نهایی شده و مراسم معارفه این Rating: 0

تازه وارد بارسا که جانشین نیمار می شود

تازه وارد بارسا که جانشین نیمار می شود

۷

به گزارش دیدگا از مشرق، روز جمعه بالاخره انتقال دمبله با مبلغ اولیه ۱۰۵ میلیون یورو به نوکمپ نهایی شده و مراسم معارفه این بازیکن ساعتی پیش در ورزشگاه اختصاصی بارسا برابر هواداران این تیم انجام شد.

اما نکته جالب اینجا بود که زمانیکه دمبله خواست در مقابل تماشاگران دریبل رنگین کمانی انجام دهد، در انجام آن ناکام ماند تا صحنه ای خنده دار در مراسم معارفه وی رخ بدهد.

در سالهای اخیر بارها شاهد انجام این حرکت از سوی نیمار در زمین بوده ایم و به نوعی این ستاره برزیلی را متخصص دریبل رنگین کمانی می دانند؛ اما دمبله در اولین روز در تقلید از حرکت تخصصی ستاره سابق بارسا ناکام ماند.

۸ ۹ ۱۰ ۱۱

 تازه وارد بارسا که جانشین نیمار می شود دمبله عثمان دمبله ورود خرید جدید بارسا خرید جدید بارسا عکسهای عثمان دمبله حرکات تکنیکی عثمان دمبله تازه وارد بارسا که جانشین نیمار می شود دمبله عثمان دمبله ورود خرید جدید بارسا خرید جدید بارسا عکسهای عثمان دمبله حرکات تکنیکی عثمان دمبله تازه وارد بارسا که جانشین نیمار می شود دمبله عثمان دمبله ورود خرید جدید بارسا خرید جدید بارسا عکسهای عثمان دمبله حرکات تکنیکی عثمان دمبله تازه وارد بارسا که جانشین نیمار می شود دمبله عثمان دمبله ورود خرید جدید بارسا خرید جدید بارسا عکسهای عثمان دمبله حرکات تکنیکی عثمان دمبله 

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا