مجله تفر یحی آموزشی

جدیدترین اتفاقات پرونده خواننده معروف Reviewed by Momizat on . جدیدترین اتفاقات پرونده خواننده معروف حمید صفت؛ خواننده‌ای که متهم به قتل همسر مادرش است پس از جلسـه بازپرسی با دستور بازپرس از بازداشتگاه اداره آگاهی به زنـدان جدیدترین اتفاقات پرونده خواننده معروف حمید صفت؛ خواننده‌ای که متهم به قتل همسر مادرش است پس از جلسـه بازپرسی با دستور بازپرس از بازداشتگاه اداره آگاهی به زنـدان Rating: 0

جدیدترین اتفاقات پرونده خواننده معروف

جدیدترین اتفاقات پرونده خواننده معروف

حمید صفت؛ خواننده‌ای که متهم به قتل همسر مادرش است پس از جلسـه بازپرسی با دستور بازپرس از بازداشتگاه اداره آگاهی به زنـدان رجایی‌شهر منتقل شد.
  ۶۳۶۳۸۹۸۳۹۴۸۷۳۰۰۷۴۱

به گزارش دیدگا از تسنیم، حمید صفت خواننده‌ای که متهم به قتل همسر مادرش اسـت پیش از ظهر امروز برای بازپرسی بـه دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس پرونـده از وی بازجویی کرد.

حمید صفت در این جلسه اظهـار کرد که وکیل قبلی خود را عزل کـرده و اکنون نورالله عزیزمحمدی و عسگر قاسمـی آقباش وکیل وی در این پرونده هستند همچنین در این جلسـه مادر حمید صفت و دو پسر هوشنگ (متوفی) حضور داشتند.

در نهایت پس از اتمام جلسـه بازپرسی حمیدرضا با دستور بازپرس ویژه قتـل پایتخت از بازداشتگاه اداره آگاهی به زنـدان رجایی‌شهر کرج منتقل شد.

هیچ مصاحبه‌ای از طرف خانـواده حمید صفت با هیچ رسانه‌ای انجام نشـده است

برادر حمید صفت نیز پس از جلسـه بازپرسی گفت: من، مادر و دیگر بستگانمـان تاکنون هیچ مصاحبه‌ای با هیچ رسانه‌ای انجام نداده‌ایم و تمامی مصاحـبه و حرف های مطرح شده از جانب خانواده‌ام در رسانـه‌ها و فضای مجازی تکذیب می‌شـود، این اظهاراتم نخستـین مصاحبه با رسانه‌ها است، ما منتظریم تا جواب و نظـریه پزشکی قانونی درباره علت مرگ همسر مـادرم اعلام شود و در پی آن هستیـم تا احترام هر دو خانواده حفظ شود.

حمید صفت خواننده‌ای است که ۲۸ مرداد ماه سال جاری به اتهام قتل همسـر مادرش بازداشت شد.

وی در اظهارات اولیه با قبول درگیری و رد هرگونـه ضربه به سر متوفی به بازپرس گفت: من به‌ هیـچ‌ وجه ضربه به سر هوشنـگ نزدم و اصلاً قصد کشتـن وی را نداشتم فقط می‌خواستم وی را بترسانـم که مادرم را مورد ضرب و شتم قرار ندهـد، احتمال می‌دهم سر هوشـنگ حین کِشمکش با من به دیوار یا کمد کنار مبـل خورده باشد، چون در آن لحظات هوشنـگ تقلا می‌کرد که مادرم را کنار بزند و با من درگیر شود.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا