مجله تفر یحی آموزشی

کلاهبردار قمی پنجاه میلیارد کلاهبرداری کرد Reviewed by Momizat on . کلاهبردار قمی پنجاه میلیارد کلاهبرداری کرد به گزارش دیدگا به نقل از پایگاه خبری پلیس، احمد کرمی اظهـار کرد: در پی تبلیغات گسترده یک شرکت از طریق فضای مجازی، پخش کلاهبردار قمی پنجاه میلیارد کلاهبرداری کرد به گزارش دیدگا به نقل از پایگاه خبری پلیس، احمد کرمی اظهـار کرد: در پی تبلیغات گسترده یک شرکت از طریق فضای مجازی، پخش Rating: 0

کلاهبردار قمی پنجاه میلیارد کلاهبرداری کرد

کلاهبردار قمی پنجاه میلیارد کلاهبرداری کرد

۵

به گزارش دیدگا به نقل از پایگاه خبری پلیس، احمد کرمی اظهـار کرد: در پی تبلیغات گسترده یک شرکت از طریق فضای مجازی، پخش بروشور و … مبنی بر پرداخت سود ۴۳ درصد به سرمایه‌گـذاران در زمینه ساخت و ساز، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگـاهی استان و اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومـی قرار گرفت.

وی گفت: شرکـت مذکور با مدیریت «م- ب» و با ظاهرسـازی و استفـاده نامبرده از خودروهـای گران‌قیمت پس از جذب سرمـایه، ضمن اعلام کاهش سودهای پرداختی بانکی به ۱۵ درصد و رکود حاکم بر بازار از پرداخت این مقدار نیز امتنـاع و از سرمایه‌گذاران با وعده‌های واهی مهلـت می‌گرفت.

رئیس پلیس آگاهـی استان قـم افزود: در ادامه با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی و مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استـان و هماهنگی با مقام قضائی دو دفتر متهم در شرق و غرب استـان پلمب شد.

وی گفت: طی اقـدامات اطلاعاتی توسط مـأموران نیروی انتظامی مشخص شد مجدداً نامبرده در محل مسکونی خود با نصب دو تابلوی مجزای موسسه قرآنی و شرکت تغذیه، اقدام به تبلیغات گسترده و ادامه فعالیت اقتصادی کرده بود که توسط پلیس دستگیر شد.

کرمی با اشاره به سه فقره سابقه کیفری متهـم افزود: بیش از ۱۰ مرحله گزارش تخلفات و احتمـال کلاه‌برداری وی به صورت مکتوب طی چهـار سال گذشته به دادستانی اعلام که به دلیل نبود شاکی خصوصی اقـدام قضائی لازم صورت نگرفتـه بود.

رئیس پلیس آگاهی استان قـم با بیان اینکه متهم از ۸۰۰ نفر بیش از ۵۰ میلیارد ریال کلاه‌برداری کرده بود، گفت: حساب‌های بانکی مسدود و املاک وی نیز توقیف و نامبرده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی استان تحویل و با قرار قانونی روانه زندان شد.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا