مجله تفر یحی آموزشی

شاهزاده جهاد النکاح داعش کشته شد Reviewed by Momizat on . شاهزاده جهاد النکاح داعش کشته شد به گزارش دیدگا و به نقل از العالم، یک منبع محلی در تلعفر روز جمعه به شبکه السـومریه گفت: جسد شاهزاده عروسـهای داعش که تابعیت آل شاهزاده جهاد النکاح داعش کشته شد به گزارش دیدگا و به نقل از العالم، یک منبع محلی در تلعفر روز جمعه به شبکه السـومریه گفت: جسد شاهزاده عروسـهای داعش که تابعیت آل Rating: 0

شاهزاده جهاد النکاح داعش کشته شد

شاهزاده جهاد النکاح داعش کشته شد

۵

به گزارش دیدگا و به نقل از العالم، یک منبع محلی در تلعفر روز جمعه به شبکه السـومریه گفت: جسد شاهزاده عروسـهای داعش که تابعیت آلمانـی داشت، در یکی از مقرهـای این گروه تروریستی در مرکز تلعفر یافـت شد.

وی افزود: این زن آلمـانی یکی از سرکرده های داعش، و از معشوقه های یکی از فرماندهان ارشـد این گروه تروریستی بود.

به گفته این منبع، عناصر گـروه تروریستی داعش جسد این زن را ۲ روز پس از ناپدید شدن وی یافـت. و داعش همه نیروهای خود را در منطقه برای یافتـن وی بسیج کرده بود.

این منبع تأکید کرد، مظنون اصلی قتل این زن آلمانی، یکی از فرماندهان گروه تروریستی داعش و از اهالی تلعفر است، و تلاشهای گسترده ای به منظور یافتن وی آغاز شده است.

این منبع تأکید کرد که زنانی اروپایی از کشورهـایی مانند آلمان و انگلیس عضو گروه تروریسـی داعش هستند و به سران این گروه تروریستی اختصـاص دارند.

شهرستـان تلعفر از سال ۲۰۱۴ در اشغـال گروه تروریستی داعش است.

 شاهزاده جهاد النکاح داعش کشته شد جهاد النکاح جذب دختران توسط داعش برای جهاد النکاح زنان اروپایی در داعش شاهزاده عروسهای داعش زنان زیبای داعشی زنان عناصر داعشی دختران داعشی دختران سکسی داعشی زنان س ک س ی داعشی دختران س ک سی داعشی جهاد النکاح س ک سی

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا