مجله تفر یحی آموزشی

ریحانا زندگی صاحب کمپانی تویوتا را خراب کرد Reviewed by Momizat on . ریحانا زندگی صاحب کمپانی تویوتا را خراب کرد مالک سعودی شرکت تویوتا مدتی است با ریحانا خواننده سرشنـاس آمریکایی ارتباطی جنجالی را آغاز کـرده است. به گزارش دیدگا ریحانا زندگی صاحب کمپانی تویوتا را خراب کرد مالک سعودی شرکت تویوتا مدتی است با ریحانا خواننده سرشنـاس آمریکایی ارتباطی جنجالی را آغاز کـرده است. به گزارش دیدگا Rating: 0

ریحانا زندگی صاحب کمپانی تویوتا را خراب کرد

ریحانا زندگی صاحب کمپانی تویوتا را خراب کرد

مالک سعودی شرکت تویوتا مدتی است با ریحانا خواننده سرشنـاس آمریکایی ارتباطی جنجالی را آغاز کـرده است.
۴

به گزارش دیدگا و به نقل از سان، حسن جمیل اهل عربستان سعـودی که وارث شرکت خودروسازی تویوتا اسـت و اکنون از مدیران ارشـد آن نیز به شمار می رود با ریحانا خواننده مشهور آمریکایی از مدت ها پیش ارتباطی بسیار جنجالی و پر حاشیه ای را آغاز کرده است.

در حالی که این دو مـدام زیر ذره بین پاپاراتزی ها قرار دارند اکنون مشخص شده اسـت که جمیل برای ادامه ارتباط جنجالی خود با ریحانا به ازدواج خود پایان داده است، آن هم در حالی که فقط سه ماه از ازدواج می گذشت. همسر جمیـل، «لینا» نام داشت و هنرمند سرشنـاسی در امور نقاشی و هنرهای تجسمـی است.

وارث شرکت خودروسازی تویوتا انـدکی پس از ازدواج با «لینا» با ریحانا آشنا می شود و کم کم تصمیـم می گیرد به خاطر این خواننـده جنجالی آمریکایی به سرعت از همسـر خود جدا شود.

نکته بسیار جالب این است که ریحانا به حسن جمیل نیز وفا نکرد. در حالی که جمیل برای این خواننده سرسناش آمریکایی از همسر خود گذشت مدتی بعد متوجه شد که ریحانا دیگر علاقه ای به ارتباط با او ندارد. البته این ارتباط هنوز تمام شده نیست. اما به هر حال یکی از بدترین و کثیف ترین اخبار حاشیه ای هالیوود رقم خورده است.

ریحانا با آن ظاهر عجیب و لباس های عجیب ترش اکنون دوباره در کانون شدیدترین توجهات قرار گرفته است. او زندگی زنی را به هم ریخته است که هرگز تا به حال او را ندیده است.

حسن جمیل وارث شرکت تویوتا:

۲

همسر جمیل، «لینا»

۱

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا