مجله تفر یحی آموزشی

دختر و پسرهای لخت اصفهانی در استخرپارتی مختلط Reviewed by Momizat on . دختر و پسرهای لخت اصفهانی در استخرپارتی مختلط به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، نیروهای اطلاعات سپاه اصفهان با همکاری نیروی انتظامی استان اصفهان روز گذشته با اخذ دختر و پسرهای لخت اصفهانی در استخرپارتی مختلط به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، نیروهای اطلاعات سپاه اصفهان با همکاری نیروی انتظامی استان اصفهان روز گذشته با اخذ Rating: 0

دختر و پسرهای لخت اصفهانی در استخرپارتی مختلط

دختر و پسرهای لخت اصفهانی در استخرپارتی مختلط

۱۶

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، نیروهای اطلاعات سپاه اصفهان با همکاری نیروی انتظامی استان اصفهان روز گذشته با اخذ دستور مقام قضـایی، طی عملیاتی اقدام به دستگیری ۶۴ نفر از دختران و پسران نیمـه عریان در استخر پارتی‌ در اطراف شهر اصفهان کردند.

دختران و پسران حاضر در این استخر پارتی به‌صورت نیمه برهنه در مکانی مشخص حضور یافته و ضمن شرب خمر، اقدام به رقص و پایکوبی و روابط نامتعارف نموده بودند که با پیگیری و اشراف به موقع عوامل اطلاعاتی سپاه دستگیر شدند.

در این محل این استخرپارتی مبتذل مقداری مشروبات الکلی از متهمان کشف و ضبط شد و پرونده این متهمان برای رسیدگی به مقام قضایی ارسال و در حال رسیدگی است.

عوامل این شبکه فساد که اقدام به برپایی استخرپارتی و پارتی های مختلط و مبتذل می کردند، به منظور ترویج و اشاعه فساد و فحشا در فضای مجازی فیلم‌هایی از مراسم‌های استخر پارتی خود در شبکه‌های اجتماعی کرده بودند.

۱۷

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا