مجله تفر یحی آموزشی

تجاوز به مبینای سه ساله در پارک مشهد Reviewed by Momizat on . تجاوز به مبینای سه ساله در پارک مشهد دیدگا: باز هم حوادث از نوع آزار کودکان و اینبار نام مبینا! مبینای ۳ساله که در پارک قائم مشهد از ساعت ۱۴ روز جمعه تا ساعت ۲۱ تجاوز به مبینای سه ساله در پارک مشهد دیدگا: باز هم حوادث از نوع آزار کودکان و اینبار نام مبینا! مبینای ۳ساله که در پارک قائم مشهد از ساعت ۱۴ روز جمعه تا ساعت ۲۱ Rating: 0

تجاوز به مبینای سه ساله در پارک مشهد

تجاوز به مبینای سه ساله در پارک مشهد

۱۲

دیدگا: باز هم حوادث از نوع آزار کودکان و اینبار نام مبینا!

مبینای ۳ساله که در پارک قائم مشهد از ساعت ۱۴ روز جمعه تا ساعت ۲۱:۳۰ گم شد و بعد از پیدا شدن در وضعیتی بود که حکایت از آزار و اذیت جنسی می داد!

مددکار اجتماعی اینطور این ماجرا را روایت می کند که مبینا بهمراه مادر و برادرش برای بازی به پارک می روند. بعد از مدتی مادر مبینا ظاهرا قصد داشته  در گوشه ای استراحت می کند که بطور اتفاقی متوجه غیبت طولانی مبینا می شود.

مادر مبینا بامبینا را از وسائل بازی دور کند که با اصرار مبینا دوباره به محل بازی باز می گردد. در هنگام حضور مبینا در قسمت بازی چندین بار مادر مبینا او را در حال تاب خوردن مشاهده می کند و خیالش از حضور او راحت بود. بعد از مدتی که دوباره مادر مبینا نگاه می کند مبینا را نمیبیند!

مادر مبینا با عجله مفقود شدن مبینا را به نگهبان پارک اطلاع داده و به دنبال مبینا می گردند. بعد از مدتی بطرف خانه می رود تا با همسرش به پارک بیایند و به دنبال مبینا بگردند! حدود ساعت ۲۱:۳۰ شب بود که از پاسگاه خبر پیدا شدن مبینا را به پدر و مادرش دادند. اما دیگر آن مبینای شاد و خوشحال سابق نبود.

مضطرب و نگران و آشفتگی مبینا خبر از اتفاقی ناگوار می داد.

طبق ادعای مددکار اجتماعی، ظاهر مبینا خبر از تجاوز و آزار و اذیت جنسی میداد. اما پدر و مادر مبینا بخاطر مشکلات مالی و هزینه بالای پزشک قانونی و این مسائل از پیگیری و شکایت منصرف شده اند.

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا