مجله تفر یحی آموزشی

حاشیه های حضور نگین معتضدی در برنامه دورهمی Reviewed by Momizat on . حاشیه های حضور نگین معتضدی در برنامه دورهمی دیدگا: مهمان ویژه مهران مدیری در برنامه دورهمی، نگین معتضدی بود که بسیار خوشحال و ذوق زده نشان می داد! عکسی از نگین حاشیه های حضور نگین معتضدی در برنامه دورهمی دیدگا: مهمان ویژه مهران مدیری در برنامه دورهمی، نگین معتضدی بود که بسیار خوشحال و ذوق زده نشان می داد! عکسی از نگین Rating: 0

حاشیه های حضور نگین معتضدی در برنامه دورهمی

حاشیه های حضور نگین معتضدی در برنامه دورهمی

دیدگا: مهمان ویژه مهران مدیری در برنامه دورهمی، نگین معتضدی بود که بسیار خوشحال و ذوق زده نشان می داد!

عکسی از نگین معتضدی در کنار همسرش به همراه سروش جمشیدی در فضای مجازی منتشر شد.

۵

نگین معتضدی متولد ۳ مهـر ۱۳۶۴ بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون اسـت. وی در سریال ویلای من به کارگردانـی مهران مدیری شناخته شـد و در سریال های گذر از رنج‌ها، «تکیه بر باد» و «شـاید برای شما هم اتفاق بیفتد» و همچنین اپیـزود چهارگاه سریال «روزهای بهتر» نیـز ایفای نقش داشت.

همسر نگین معتضدی جواد خیرخواه است و طلا معتضـدی خواهر وی در عرصه نویسندگی فعالیـت دارد و در برخی قسمت های شـاید برای شما اتفاق بیفتد همکاری داشته است.

بیوگرافی نگین معتضدی و همسرش

نگین متعضدی متولد ۳ مهر ۱۳۶۴ در تهـران، بازیگر است

 

تحصیلاتش تا ترم شش رشتـه نمایش از دانشکده هنر و معماری است، عاشق ادبـیات و خواندن کتاب‌ های مختلف اسـت، یک خواهر بنام طلا دارد، اصـالتا اهل شمیران منطقه حصار بوعـلی است

 

خواهری بنام طلا

داشتن خواهر نویسنده از کودکی روی من آنقدر تاثیر گذاشت که دیگر حتی لازم نبـود در بزرگسالی از او تاثیر بگیرم، مـن حتی تئاتر را هم با طلا شناختـم و حتی نخستین تئاتر زندگی‌ ام را با طـلا رفتم زمانی که طلا به رشته تئاتر رفـت من می‌ خواستم دامپزشکی بخوانـم چون به حیوانات علاقه زیادی دارم امـا وقتی با او سر کارهایش رفتـم، دیدم به آن محیط و کار علاقـه دارم و رفتم دنبال مسـیری که او رفته بود.

۹

 

از دانشگاه تا دفاتر سینـمایی

من سال ۸۶ که وارد دانشگاه شـدم خیلی زیاد به تصویر و فیلم و سریال علاقمنـد بودم تا نمایش، شایدم که حقیقت این باشـه که من خیلی جرات نمایـش ندارم، بنظرم تئاتر خیلی معقوله ترسناکیـه، اما همون سال های اولیه در نمایـش و پایان نامه های بچه های دانشگاه کار کـردم اما مدام به دفتر های سینمایی که استادام معرفی می کردن می رفتـم تست می دادم ولی اتفاقی نمی افتـاد.

 

بالاخره بعد از یک سال تست …

بعد از یکسال تست دادن مدام، یادمه که یه روزی آقای حسین خضوعی (دستیار کارگردان) به من زنگ زدند و گفتند یکاری دارم شروع میکنم و برام جالبه که تو هر دفتری که می رم تست تو هست، تو چطوری این همـه دفتر رفتی …؟ بیا دفترمون که با همدیگه صحبت کنیم، به این ترتیب بعد از یک هفته تست اولین بار در یک تله فیلم بنام راز در سال ۸۷ در کنـار شبنم مقدمی و شهرام قائمیان جلوی دوربین رفتم.

۱۰

عکس نگین معتضدی و خواهرش طلا

 

 

از شناخته شدن تا شهرت

 

نگین معتضدی تا قبل از سال ۹۱ در چندین کار سینمـایی و سریالی کار کرد ولی آنچنان دیده نشد، حضـورش در سریال شاید برای شما هم اتفاق بیفتـد در بیش از ۴۰ ایپزود چهره او را شناخته تر کـرد، اما شهرت وی با سریال ویلای من مهران مـدیری در سال ۹۱ شروع شـد.

 

اولین قرار با مهران مدیری

از طریق فرهاد عطریان دستیار مجمـوعه به مهران مدیری معرفی شدم.

صبح روزی که قرار بود به دفـتر آقای مدیری بروم از شدت استرس به مـادرم گفتم می‌خواهم تماس بگیـرم و قرار را کنسل کنم و واقعا مواجهه با آقای مـدیری که از سال‌ ها قبل جزو اسطوره‌هـایم بود برایم کار دشواری بود اما این برخورد بسیـار خوب اتفاق افتاد و آقای مدیری بسیـار متواضعانه و فروتن برخورد کرد و من با خودم گفتم وقتـی چنین ناخدایی هست من چـرا سوار کشتی نشوم

تلاش‌ ها و عملکرد مهـران مدیری و گروه او باعث شد کاراکتر مـن در این سریال به‌ خوبی شکل بگیرد تا آن‌ جـایی که با گذشت چندسال از پخش سریـال هنوز من را با نام هنگامه مهاجـر یا خانم وکیل می شناسند.

 

۶

عکس نگین معتضدی و مادرش

 

آشپزی ام

آشپز خوبی هستم، اما اهل آشپـزی نیستم، وقت آشپزی ندارم، آشپزی حوصـله هم می خواهد که ندارم امـا موقعی که با حوصله باشم و وقـت هم داشته باشم، دستپختـم معرکه است.

 

عمل زیبایی

من با هیچ کدام از اعضـای صورتم مشکلی ندارم . شاید به نظـر برخی‌ بینی ام نیاز به عمل داشـته باشد اما من با آن مشکلی ندارم البتـه به‌ ظرم عمل زیبایی چیز بدی نیسـت و هر کسی می تواند طبق سلیقـه‌ اش آن را انجام بدهد.

 

شغل دوم

 

ترجیح می دهم شغلی مثل نویسندگی داشته باشـم. البته دوستان بازیگر در کار رستوران‌ داری هـم موفق بوده‌ اند به رستوران ‌هـادی کاظمی ‌رفته‌ ام؛ در این رستوران ماست مخصـوصی سرو می شود که مخلوطی از تمبـر هندی و فلفل است و به همه پیشنهاد می کنـم این غذا را بخورند.

 

عکس نگین معتضدی و همسرش در کنار سروش جمشیدی۷

 

تو فقط در کانال کولـر نیستی

من اوایل فعالیت‌ ام در عرصه بازیگری بسیـار پرکار بودم و به‌ مدت چهار یا پنج سال بـدون‌ وقفه جلوی دوربین بودم تا حـدی که یک‌ بار پژمان بازغی به‌ شـوخی به من گفت تو فقط در کانال کولر نیستـی، ما هر کانالی می زنیم تو هستـی …

 

ازدواج

نگین معتضدی در سال ۹۵ با جواد خیـرخواه ازدواج کرده است

 

داستان کوتاه و کتاب

من داستان کوتاه می‌ نویسم و خیلی هم علاقه‌ مند هستم که آنها را چاپ کنم. تقریبا در هر مصاحبه می‌ گویم امسـال چاپ می‌ کنم اما هنوز نشـده اما حتما این کار را می‌ کنم مجموعه‌ اش کامل شـده و نامش چکمه‌ های بنفش اسـت چند نفر هم خوانده‌ و گفته‌ اند خوب اسـت شاید نتوانیم اسمشان را داستان بگذاریـم اما نوشته‌ های جالبی است که خواندنشـان جالب است.

۸

 

فیلم های سینمایی

● تله فیلم راز – ۱۳۸۷
● سپید و سیاه – ۱۳۸۸
● خیابان یک‌ طرفه – ۱۳۹۰
● شیرین قناری بود – ۱۳۹۰
● به خاطر مهدی – ۱۳۹۰
● دزد و پری – ۱۳۹۳
● لاله‌ های واژگون – ۱۳۹۴
● ساعت ۵ عصر – ۱۳۹۵

 

مجموعه تلویزیونی

● سریال خلسه
● شاید برای شما هم اتفاق بیفتد – ۱۳۹۲
● مثل من، مثل تو – ۱۳۹۳
● گذر از رنج‌ها  – ۱۳۹۳
● کشیک قلب – ۱۳۹۵
● شهرک جیم – ۱۳۹۵
● روزهای بهتر – ۱۳۹۵

 

 

نمایش خانگی

● ویلای من – ۱۳۹۱
● شوخی کردم – ۱۳۹۲
● ابله – ۱۳۹۳

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا