مجله تفر یحی آموزشی

سرهای بدون صاحب در اتوبان شیخ بهایی Reviewed by Momizat on . سرهای بدون صاحب در اتوبان شیخ بهایی به گزارش دیدگا از تسنیم، ساعت ۸:۲۰ صبح امروز مامـوران کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد در تمـاس با بازپرس کشیک قتل پایتـخت خبر کشف دو س سرهای بدون صاحب در اتوبان شیخ بهایی به گزارش دیدگا از تسنیم، ساعت ۸:۲۰ صبح امروز مامـوران کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد در تمـاس با بازپرس کشیک قتل پایتـخت خبر کشف دو س Rating: 0

سرهای بدون صاحب در اتوبان شیخ بهایی

سرهای بدون صاحب در اتوبان شیخ بهایی

۴

به گزارش دیدگا از تسنیم، ساعت ۸:۲۰ صبح امروز مامـوران کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد در تمـاس با بازپرس کشیک قتل پایتـخت خبر کشف دو سر بریـده شده در اتوبان شیخ بهایی را به بازپـرس کشیک قتل پایتخت اعـلام کردند.

دقایقی بعد از اعـلام خبر، سجاد منـافی‌آذر؛ بازپرس امور جنایی تهـران به همراه اکیپ تشخیـص آگاهی و کارشناسان پزشـکی قانونی در محل کشـف این دو سر حاضر شده و مشغـول تحقیقات درباره این پـرونده هستند.

بررسی‌های اولیـه نشان می‌دهد که سرها متعـلق به یک زن و مردی است همچنیـن این سرها دچار سوختگی نیز شـده‌‌‌اند.

بررسی‌های اولیه نشـان می‌دهد که سرها متعلق به زن و مردی اسـت که بین ۳۰ تا ۳۵ سال سن دارند همچنـین این سرها دچار سوختگی نیز شـده‌‌ بودند.

سرانجام با دسـتور بازپرس ویژه قتل پایتخت سرهای کشف شـده برای انجام آزمایشات لازم و تعیین هـویت به پزشکی قانونی منتقل شـد .

تحقیقات درباره این پرونـده ادامه دارد.

محل کشف سرهای بریده

۳۲۱

 سرهای بدون صاحب در اتوبان شیخ بهایی حوادث سرهای بریده در تهران حوادث تهران قتل در تهران پیدا شدن سرهای بریده در تهران ماجرای سرهای بریده در تهران داعش در تهران سر می برد  سرهای بدون صاحب در اتوبان شیخ بهایی حوادث سرهای بریده در تهران حوادث تهران قتل در تهران پیدا شدن سرهای بریده در تهران ماجرای سرهای بریده در تهران داعش در تهران سر می برد  سرهای بدون صاحب در اتوبان شیخ بهایی حوادث سرهای بریده در تهران حوادث تهران قتل در تهران پیدا شدن سرهای بریده در تهران ماجرای سرهای بریده در تهران داعش در تهران سر می برد

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا