مجله تفر یحی آموزشی

بازسازی صحنه سرقت ماشین و بنیتا Reviewed by Momizat on . بازسازی صحنه سرقت ماشین و بنیتا به گزارش دیدگا از تسنیم، جمعه ساعت ۱۰ صبح، پلیـس آگاهی تهران صحنه ربوده شدن بنیتـای ۸ ماهه را با حضور متهمـان بازسازی در محل وقو بازسازی صحنه سرقت ماشین و بنیتا به گزارش دیدگا از تسنیم، جمعه ساعت ۱۰ صبح، پلیـس آگاهی تهران صحنه ربوده شدن بنیتـای ۸ ماهه را با حضور متهمـان بازسازی در محل وقو Rating: 0

بازسازی صحنه سرقت ماشین و بنیتا

بازسازی صحنه سرقت ماشین و بنیتا

۶

به گزارش دیدگا از تسنیم، جمعه ساعت ۱۰ صبح، پلیـس آگاهی تهران صحنه ربوده شدن بنیتـای ۸ ماهه را با حضور متهمـان بازسازی در محل وقوع جرم می‌کند.

«صبح ۲۹ تیر بنیتا ۸ ماهـه در حالیکه در داخل خودروی پدرش قرار داشـت و پدر وی برای بسـتن در پارکینگ خودرو را ترک کرده بود به همراه اتومبیـل به سرقت رفت و انتشار خبر ربودن وی موجی از احسـاسات مردمی را برانگیختـه بود که متأسفـانه در این حادثه تلخ جسد این کودک پیـدا شد.»

طبق اظهارات سارقان، وقتی پدر بنیتا برای بستن درب پارکینگ از خودرو پیاده شد، خودروی روشن و آماده سرقت آنها را وسوسه کرد در حالی که از وجود بنیتا در خودرو اطلاعی نداشتند.

پس از ربودن خودرو و اقدام به فرار متوجه وجود بنیتای هشت ماه در خودرو شدند.

این سارقان بعد از رها کردن خودرو در محلی متروک، موجب قنل بنیتا شدند. بنیتایی که حتی توانی برای نجات خود نداشت و تنها به کمی دلرحمی نیاز داشت که در سارقان نبود!

  بازسازی صحنه سرقت ماشین و بنیتا  بنیتا  قتل بنیتا  قاتل بنیتا  آدم ربایی  بنیتا چگونه دزدیده شد  عکسهای بنیتا  بازسازی صحنه جرم بنیتا  حکم قاتلین بنیتا  آدم ربایی و قتل اتهام ساربان خودروی پدر بنیتا

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا