مجله تفر یحی آموزشی

آموزش لیموناد هلو با تکه های یخ Reviewed by Momizat on . آموزش لیموناد هلو با تکه های یخ دیدگا: در هوای گرم تابستان هیچ چیز به اندازه یه لیموناد خنک با تکه های یخ نمیتونه حال شما را جا بیاره و جگر سوخته شما رو خنک کنه آموزش لیموناد هلو با تکه های یخ دیدگا: در هوای گرم تابستان هیچ چیز به اندازه یه لیموناد خنک با تکه های یخ نمیتونه حال شما را جا بیاره و جگر سوخته شما رو خنک کنه Rating: 0

آموزش لیموناد هلو با تکه های یخ

آموزش لیموناد هلو با تکه های یخ

دیدگا: در هوای گرم تابستان هیچ چیز به اندازه یه لیموناد خنک با تکه های یخ نمیتونه حال شما را جا بیاره و جگر سوخته شما رو خنک کنه… با ما در این مطلب همراه باشید تا بتونید در تابستان گرم، بهترین تجربه رو داشته باشید.
۱۴
 

زمان کلی : ۳ ساعت و ۴۲ دقیقه

مواد لازم برای ۸ نفر :
آب : ۴ پیمانه
هلوی خرد شده : ۲ پیمانه
شکر : سه چهارم پیمانه
آب لیمو : یک پیمانه ( ۶ لیمو)
یخ : ۴ پیمانه
هلوی تقسیم شده به ۸ قسمت : یک عدد

طرز تهیه :
آب، ۲ پیمانه هلو و شکر را روی حرارت متوسط به جوش بیاورید، حرارت را کم کنید و به مدت ۳  دقیقه بپزید.
مواد را از روی حرارت بردارید و پس از خنک شدن در غذاساز بریزید و هم بزنید تا یکدست شود، سپس به مدت ۳ ساعت در یخچال قرار دهید.
مواد را از صافی رد کنید، آب لیمو را اضافه کنید. در هر لیوان یخ بریزید، لیموناد آماده را نیز در هر لیوان بریزید و با تکه ای از هلو تزئین کنید.

خواص هلو :
نتایج بررسی ها نشان می دهد، لیکوپن و لوتئین در این میوه از بروز تباهی لکه زرد چشم (ماکولا دژنراسیون) و سرطان پیشگیری می کند. علاوه بر آن به طور چشمگیری خطر بروز بیماری قلبی را نیز کاهش می دهد.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا