مجله تفر یحی آموزشی

طرز تهیه پیتزای تخم مرغی فوق العاده مخصوص صبحانه Reviewed by Momizat on . طرز تهیه پیتزای تخم مرغی فوق العاده مخصوص صبحانه برای لذت بـردن از وعده صبحـانـه می توانید یک پیـتزای صبحانه عالی درسـت کنید. شـاید شکستـن تخـم مرغ روی پیتـزا ب طرز تهیه پیتزای تخم مرغی فوق العاده مخصوص صبحانه برای لذت بـردن از وعده صبحـانـه می توانید یک پیـتزای صبحانه عالی درسـت کنید. شـاید شکستـن تخـم مرغ روی پیتـزا ب Rating: 0

طرز تهیه پیتزای تخم مرغی فوق العاده مخصوص صبحانه

طرز تهیه پیتزای تخم مرغی فوق العاده مخصوص صبحانه

برای لذت بـردن از وعده صبحـانـه می توانید یک پیـتزای صبحانه عالی درسـت کنید. شـاید شکستـن تخـم مرغ روی پیتـزا به نظر عجیب بیایـد اما با آن صبحانه ای خوشمـزه تر و لذیذتر خواهید داشت. تخـم مرغ ها باید کوچک باشـند و به طور کـامل روی پیتـزا پخش شـوند تا کاملا بپزند. البته این بسـتگی به سلیـقه شما دارد اگر بخواهید می توانید تخم مـرغ هـا را کمی شل تر درست کنـید. برای درسـت کردن این غذا می توانیـد از ظرف چدنـی استفاده کنید.

مواد لازم:

  •     ۱ عدد خمـیر پیتزا (می توانیـد خمیر را خودتان درسـت کنید یا حاضـری تهـیه کنید)
  •     ۴ عدد تخـم مرغ
  •     ۴ ورق بیکـن گوشـت گوساله یا کالباس خشک
  •     ¼ پیمانه اسفناج تازه یا سـبزیجات دیگـر به دلخواه
  •     ۱ قاشق غذاخوری ریحـان تازه خرد شده
  •     ۱ پیمانه سـس پیتزا
  •     ۱ الی ۲ پیمـانه پنیـر موزارلا
  •     ½ پیمانـه قـارچ
  •     ½  پیمانه فلـفل دلمـه ای سبز و زرد

طرز تهیـه:

۱-در ابتدا خمیر را با وردنـه روی سطـح تمیزی صـاف کنید و کف تـاوه چـدنی قرار دهید.

 

۲-در مرحـله بعد سـس پیتزا را روی خمیر بریزیـد. سپس ¼ پیمانه پنـیر را روی سس بریزیـد. پنیر باعث می شـود مواد به خوبی به خمـیر بچسبند.

 

۳-بیکن یا کالبـاس را روی پیـتزا بریزید و سپـس اسفناج و فلفل دلمه ای و دیـگر سبزیجات مورد دلخـواه را روی آن بریزیـد. در آخر باقیـمانده پنیر را به آن اضـافه کنید.

 

۴- ۴ عدد تخـم مرغ را روی چند قسـمت مختلف پیتزا بشکنید.

 

۵-سپـس تاوه را به مدت ۲۰ دقیـقه داخل فر روی دمای ۴۲۵ درجه فـارنهایت قرار دهید تا بپزد. زمانـی که پنیر کامـلا آب شده و خمیر پیتزا قهـوه ای رنگ شود پیتزا آمـاده است.

 

۶-در آخـر روی آن ریحان تـازه خرد شده بریزید و سـرو کنید. می توانید از سبـزی آویشن که عطر و بـوی خوبی دارد بـرای روی پیتزا استفـاده کنید.

 
 

پیتزای تخم مرغی پیتزای مخصوص صبحانه صبحانه خوشمزه صبحانه عالی صبحانه مدرن سرو صبحانه حرفه ای صبحانه خارجی صبحانه خوشمزه و حرفه ای صبحانه پیتزا درست کنید انواع صبحانه انواع صبحانه پیتزای تخم مرغی پیتزای مخصوص صبحانه سرو صبحانه حرفه ای صبحانه پیتزا درست کنید صبحانه خارجی صبحانه خوشمزه صبحانه خوشمزه و حرفه ای صبحانه عالی صبحانه مدرن

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا