مجله تفر یحی آموزشی

با خوش هیکل ترین دختر معروف اینستاگرام آَشنا شوید Reviewed by Momizat on . با خوش هیکل ترین دختر معروف اینستاگرام آَشنا شوید مدل مشهور و خوش انـدام به نام جایلین اوجیدا که فقط با ورزش توانسته است که به این تناسب انـدام دست پیدا کند و ا با خوش هیکل ترین دختر معروف اینستاگرام آَشنا شوید مدل مشهور و خوش انـدام به نام جایلین اوجیدا که فقط با ورزش توانسته است که به این تناسب انـدام دست پیدا کند و ا Rating: 0

با خوش هیکل ترین دختر معروف اینستاگرام آَشنا شوید

با خوش هیکل ترین دختر معروف اینستاگرام آَشنا شوید

۱

مدل مشهور و خوش انـدام به نام جایلین اوجیدا که فقط با ورزش توانسته است که به این تناسب انـدام دست پیدا کند و ازین بابت بسیـار مشهور شده است.

جایلین اوجیدا مدل آمریکایی اسـت که از طریق شبکه اجتماعی اینستاگـرام به معروفیت رسیـد. وی در زمینه فیتنس به طور طبیعـی به اندام عالی و باورنکـردنی رسیده است. (البته اندام باورنکردنی که میگن خیلی مالی هم نیست!)

بیوگـرافی جایلین:
در حالی که مدلهای مشـابه با وی با انجام عمل های جراحی مختـلف و کاشت پروتز اندام های خود را سـاخته اند. جايلين اوجدا متـولد ۹ ژانویه ۱۹۹۷ درفينيکس، آريزونا در کشور جمـهوری آمريکا به دنيا آمده اسـت. او هم اکنون ۲۰ سـال سن دارد. قد جايلين ۱۶۵ سـانتي متر و وزنش ۵۷ کيلوگرم است . رنـگ مو و چشم جایـلین مشکي است .

جايلـين اوجدا در رشتـه بازيگری و مدل سازی فارغ التحصيـل شده است. او يک برادر کوچک به نام جـاني دارد.جايلـين يک مانکن بسيار خوش انـدام و سرشناس است کـه در اينستاگرامش ميليونها طرفـدار دارد. او به واسطه بدن و انـدام زيبا و جذابش به سرعت معـروف شده است.

او کار تبليغاتی براي باشگاه هـای گوناگون انجام داده است و در چنـدين آگهی هاي بازرگانی و موسيقـی فيلم ها ظاهر شـد.او همچنین برای طرفـداران خود تمرین های ورزشی برای رسیـدن به تناسب ایده آل را قرار میـدهد تا استفاده کنند.

خیلی های بر این باور بـودن که باسن وی پروتز است و طبیعی نیسـت .که بعد ها جایلین ثابـت کرد که بدن وی بر اساس تعذیـه و مکمل و ورزش منظم در طی چنـدین سال زحمت درست شده اسـت. در شبکه های اجتماعی خیلی ها از عکـس جایلین سوء استفاده کردن. او یه اپلیکشن ویژه خـودش داره که درونش عکـس ها و پوسترهای خودش را به فـروش گذاشته است با قیمـت بالا.

 ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا