مجله تفر یحی آموزشی

دنیا جهانبخت صفحه خود را سانسور کرد Reviewed by Momizat on . دنیا جهانبخت صفحه خود را سانسور کرد مدل معروف ایرانـی دنیا جهانبخت در اولين واکنـش به فيلم منتشر شده در يـکي از خبرگزاري ها، با حذف تمامي عکس‌هـاي غيراخلاقي، تن دنیا جهانبخت صفحه خود را سانسور کرد مدل معروف ایرانـی دنیا جهانبخت در اولين واکنـش به فيلم منتشر شده در يـکي از خبرگزاري ها، با حذف تمامي عکس‌هـاي غيراخلاقي، تن Rating: 0

دنیا جهانبخت صفحه خود را سانسور کرد

دنیا جهانبخت صفحه خود را سانسور کرد

۴

مدل معروف ایرانـی دنیا جهانبخت در اولين واکنـش به فيلم منتشر شده در يـکي از خبرگزاري ها، با حذف تمامي عکس‌هـاي غيراخلاقي، تنها به انتشـار تصاوير باحجاب خود اکتفـا کرد.

 روز (سه‌شنبه ۳/۹/۹۴) گروه صـوت و تصوير خبرگـزاري فارس با انتشـار فيلمي در نقد انتشـار گسترده عکس‌هـاي غيراخـلاقي برخي دختران ايراني در فضـاي شبکه‌هاي اجتماعي همچـون اينستاگـرام، به واکـاوی اين موضوع پرداخـت که با واکنش يکي از مشـهورترين صفحه داران فعـال در اين زمينه مواجـه شد.

۲

«دنيا.ج» يکـي از آن به اصلاح‌ مدل‌هـايي است که با انتشار تصاوير آنچنـانی، فالوورهاي زيـادي در اينستاگـرام براي خود دست و پـا کرده است. وی با حذف تمـامي عکس‌هاي غيراخلاقي، تنهـا به انتشار تصاوير باحجـاب خود اکتفا کرد کـه در ادامه تصاوير اين تغيـير و تحول را مشاهده مي‌کنيـد.

با گسترش برنامه ها و اپلکیشن ها در زندگی روزمره و هجوم افراد جامعه در تمامی سنین و تمامی اقشار به سمت تلفن های همراه هوشمند و به تبع آن استفاده اکثریت افراد جامعه از اپلکیشن ها و شبکه های مجازی، جذابیت های این رسانه های بیشتر جوامع را در بر میگیرد.

تا جایی که نوجوانان و کودکان نیز پیج دارند و فالورهایی که آنها را دنبال می کنند.

حتی شرکت های بزرگی تاسیس شدند و تبادل فالور و دنبال کننده می کنند و با ایجاد سیستم های تبادل و فروش فالور و دنبال کننده، سودهای کلانی را به جیب می زنند.

در این میان، بچه مایه دارها و بچه معروف ها براحتی سرکیسه را شل می کنند و با پرداخت مبالغ قابل توجهی، به یکباره عدد فالورهای صفحه شخصی خود را بالا میبرند و این رقابت همچنان ادامه دارد.

چرا که آن عدد مهم است و تعداد دنبال کنندگان… اینکه چه مطلب و چه چیزی به اشتراک گذاشته می شود چه اهمیتی دارد؟ می تواند عکسهای برهنه دختری باشد و یا حتی کلیپ طنزی قدیمی… و یا عکس فلان بازیگر معروف یا نیمه معروف از ناهار روز چهارشنبه در لوکیشن فیلم برداری و یا حتی اداهای خانوم بازیگر در رستوران برج میلاد!

۳

پس از اقدام قاطع پليس فتـا در دستگيري پسر جنجالي تلگرام که عکـس‌هاي مستهجنش با چند دختـر سوژه شبکه‌هاي اجتمـاعي شده بود، انتظار مي‌رود اين بـار هم پليس فتا دست به کار شـده و فضاي مجـازي را سالم‌سـازي کند.

آلبوم تصاویر دنیـا جهانبخت:

۱ ۵ ۶ ۷ ۸

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا