مجله تفر یحی آموزشی

ترانه علیدوستی به حلال و حرام متوسل شد Reviewed by Momizat on . ترانه علیدوستی به حلال و حرام متوسل شد ترانه علیدوستی به حلال و حرام متوسل شد ترانه علیدوستی برای متقاعد کردن مخاطبان به خریدن سریال شهرزاد، از آنها خواست که شه ترانه علیدوستی به حلال و حرام متوسل شد ترانه علیدوستی به حلال و حرام متوسل شد ترانه علیدوستی برای متقاعد کردن مخاطبان به خریدن سریال شهرزاد، از آنها خواست که شه Rating: 0

ترانه علیدوستی به حلال و حرام متوسل شد

ترانه علیدوستی به حلال و حرام متوسل شد

۳۲

ترانه علیدوستی به حلال و حرام متوسل شد

ترانه علیدوستی برای متقاعد کردن مخاطبان به خریدن سریال شهرزاد، از آنها خواست که شهرزاد را بصورت حلال تماشا کنند نه حرام!

ترانه علیدوستی، بازیگر نقش اصلی سریال «شهرزاد» در صفحه شخصی اینستاگرم خود جملاتی را خطاب به مخاطبین نوشت که متن یادداشت ترانه علیدوستی، بازیگر نقش «شهرزاد» به شـرح زیر است:

۳۳

«دوستان خوبم
اگر هزینه‌ی سـاخت سریال به خاطر دانلودهای رایگان برنگـردد، بخش خصوصی نخـواهد توانست باز هم کارهـایی مانند «شهرزاد» را برای شما تولید کنـد. هم به خاطر ما و هـم به خاطر خودتان سریـال را یا خریده، یا با هزینه‌ی کـم به شکل قانونی دانلود کنیـد.» این بازیگر در بخش دیگری از مطلب خـود به طرح این پرسش پرداختـه است:

«کسانی که می‌گوینـد، پول نداریم پس دانلود می‌کنیم، آیا اجنـاس دیگر را هم از فروشگاه‌هـا با همین استدلال مجانـی به خانه می‌برند؟»

بر همین اساس،صفحه رسمی «شهرزاد» در اینستاگرم به دنبـال توزیع هشتمین قسمت این سریال برای چندمیـن بار از مخاطبان خواست تا این سریال را دانلود نکنند و نوشـت: «لطفا حلال سـریال #شهرزاد را ببینید. این سـریال به عشق شما و برای مردم ساخته شـده. ما را حمایـت کنید»

پ ن دیدگا: از آنجا که هنر در ایران هیچ ربطی به فرهنگ ندارد و اصولا بعنوان یک ضد فرهنگ ایفای نقش می کند، بازیگران و دست اندرکاران این صنعت نیز بهیچ وجه احساس دغدغه فرهنگی ندارند.

با توجه به پتانسیل بالای درآمد زایی این صنعت، فعالان این عرصه به سمت سریال ها و تولیدات خانگی رفتند که متاسفانه فقط و فقط هدف جلب مخاطب و درآمدزایی بوده و بسیاری از خطر قرمزهای فرهنگی و اعتقادی جامعه زیر پا گذاشته شد.

تولید سریال شهرزاد را می تواند در همین راستا ارزیابی کرد.

دیالوگ ها و صحنه های مبتذل و روابط نامتعارف را می توان از ابزارهای جلب مخاطب ارزیابی نمود.

اما یک مانع جدی برای تکمیل شدن پازل سود آوری این سریال در ابعاد هنگفت! قرار دارد و آنهم عدم فرهنگ سازی در قانون کپی رایت!

شاید اگر این مشکل سر راه تولید کنندگان فرهنگی و ضد فرهنگی نبود، سودهای بسیار کلان تری عاید تولید کنندگان می شد.

بازیگران و عوامل این محصولات نیز این دغدغه را از سوی تهیه کنندگان دریافت می کنند و به مخاطبین انتقال می دهند که پست اینستاگرامی ترانه علیدوستی نمونه ای از این واکنش هاست.

 ترانه علیدوستی به حلال و حرام متوسل شد شهرازاد دانلود شهرزاد دانلود حلال شهرزاد دانلود سریال شهرزاد خرید سریال شهرزاد شهرزاد هشتم قسمت هشتم سریال شهرزاد قسمت هشت شهرزاد قسمت جدید سریال شهرزاد جدیدترین قسمت شهرزاد آخرین قسمت سریال شهرزاد آخرین قسمت شهرزاد دانلود آخرین قسمت شهرزاد دانلود جدیدترین قسمت شهرزاد بازیگران سریال شهرزاد ترانه علیدوستی صفحه اینستاگرامی ترانه علیدوستی  ترانه علیدوستی به حلال و حرام متوسل شد شهرازاد دانلود شهرزاد دانلود حلال شهرزاد دانلود سریال شهرزاد خرید سریال شهرزاد شهرزاد هشتم قسمت هشتم سریال شهرزاد قسمت هشت شهرزاد قسمت جدید سریال شهرزاد جدیدترین قسمت شهرزاد آخرین قسمت سریال شهرزاد آخرین قسمت شهرزاد دانلود آخرین قسمت شهرزاد دانلود جدیدترین قسمت شهرزاد بازیگران سریال شهرزاد ترانه علیدوستی صفحه اینستاگرامی ترانه علیدوستی

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا