مجله تفر یحی آموزشی

آموزش خوراک برنج با بال مرغ Reviewed by Momizat on . آموزش خوراک برنج با بال مرغ دیدگا:خوراک های زیادی نیست که بشه با بال مرغ درست کرد و همیشه اولین خوراکی که بنظر می رسه، جوجه کباب هست که کتف و بال مرغ رو براحتی آموزش خوراک برنج با بال مرغ دیدگا:خوراک های زیادی نیست که بشه با بال مرغ درست کرد و همیشه اولین خوراکی که بنظر می رسه، جوجه کباب هست که کتف و بال مرغ رو براحتی Rating: 0

آموزش خوراک برنج با بال مرغ

آموزش خوراک برنج با بال مرغ

دیدگا:خوراک های زیادی نیست که بشه با بال مرغ درست کرد و همیشه اولین خوراکی که بنظر می رسه، جوجه کباب هست که کتف و بال مرغ رو براحتی روی زغال و آتش به یک کباب خوشمزه تبدیل می کنه. اما در این مطلب یک خوراک بسیار خوشمزه می خوایم آموزش بدیم که حتما از میل کردن این غذا لذت خواهید برد.

 مواد لازم:
بال مـرغ ۶ عدد
برنج ۲ پیمـانه
نمک و فلفل به میـزان لازم
روغن به مقـدار لازم
زعفران آبکـرده مقداری
 ۲۰
آموزش خوراک برنج با بال مرغ

طرز تهیه ارمنی پلـو با بال مرغ

آب تو قابلمه بریزید تا جوش بیـاد وقتی که آب بجوش اومد, برنج رو که از قبل خیـس کردین بریزین تو قابلمه  کمی نمـک بزنین و بذارین جوش بخورهوقبل از اینـکه برنج له بشه آبکش کنید.حالا ته قابلمـه یه مقدار آب , روغن و زعفران آبکرده بریـزید, بالهای مرغ رو کف قابلـمه بچینیدو بهش نمک و فلفل بزنیـن و برنج رو روی مرغها بریزید.در قابلمه رو بذاریـن و شعله گازو زیاد کنید.بقیه زعفران آبکرده رو روی بـرنج بریزین(مزه این غذا فقط زعفرانه) و بعد از چند دقیقـه شعله گازو کم کنید تا مرغها بپزن و برنـج هم دم بکشه. سر آخر دوباره شعله برنج رو کمـی زیاد کنین تا ته د یگ طلایی بشه.
درصورت تمایل و برای تزئین می توان پیاز داغ روی آن ریخت. 

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا