مجله تفر یحی آموزشی

زوجهای هالیوودی که در بیرون از فیلم باهم ازدواج کردند Reviewed by Momizat on . زوجهای هالیوودی که در بیرون از فیلم باهم ازدواج کردند دیدگا: زندگی بازیگران و هنرمندان سینما و تلویزیون معمولا با فراز و نشیب های زیادی همراه است. بازی در فیلم زوجهای هالیوودی که در بیرون از فیلم باهم ازدواج کردند دیدگا: زندگی بازیگران و هنرمندان سینما و تلویزیون معمولا با فراز و نشیب های زیادی همراه است. بازی در فیلم Rating: 0

زوجهای هالیوودی که در بیرون از فیلم باهم ازدواج کردند

زوجهای هالیوودی که در بیرون از فیلم باهم ازدواج کردند

دیدگا: زندگی بازیگران و هنرمندان سینما و تلویزیون معمولا با فراز و نشیب های زیادی همراه است. بازی در فیلم ها و در نقش های متفاوت گاهی زمینه آشنایی هایی را دربر دارد و گاهی موجب ایجاد روابط عاطفی و احساسی خواهد شد! روابطی که گاهی به بیرون از محیط کاری و فیلم سرایت می کند و چه بسا موجب ازدواج هم را فراهم آورد. از مهمترین و معروف ترین این ازدواج ها ازدواج و آشنایی براد پیت و آنجلینا جولی می شود یاد کرد که بعد از اون فیلم معروف و روابط زناشویی خشن و زیبا، در بیرون از سینما نیز ازدواج کردند و سالها زوج مطرح سینمای جهان بودند که البته چند صباحی است که از جدایی این زوج خوشتیپ سینمای جهان می گذرد.

و اما در ادامه قصد داریم که شمـا را با ۱۱ زوج بازیگر هالیوود آشنـا کنیم که آشنایی و ازدواج آن هـا با فیلم هایی شروع شـد که این دو در نقش مقـابل هم در آن ها بازی کرده انـد.

۱- جاستین ثرو  و جنیفر آنیستون
 
۱۰

زوجهای هالیوودی که در بیرون از فیلم باهم ازدواج کردند
این زوج در سـر صحنه ی فیلم برداری فیلم «عشق به سفر» (Wanderlust) با هـم آشنا شدند و در ان دوران هر دو جـدایی های ناخوشاینـدی را تجربه کرده بودند. به نظر می رسـد که رابطه ی جنیفر آنیستـون با جاستین ثرو تفاوت بسیـاری با دیگر رابطه های او در گذشتـه دارد و زیاد به او سخت نمی گیـرد. آن هـا حدود هفت سال است کـه با هم زندگی می کنند. آن هـا در مورد علاقه ی شدیدشـان به یکدیگر صحبت می کننـد و سعی دارند که این علاقه را حفـظ کنند.

 

۲- تام هاردی و شارلوت رایلی

 
۱۱

بازی در فیلـم «بلندی های بادگیر» (Wuthering Heights) زندگی این زوج بازیگـر را متحول کرد. تنها بعد از یک سـال از ساخت فیلم این دو با هـم نامزدی کردند. آن ها چهـار سال بعد در خلوت با هم ازدواج کردند و اجـازه ندادند مراسم عروسی شـان با سر و صدای رسانه هـا همراه باشد. تام و شارلوت حالا بچه دار نیز شـده اند و هر دو به هم می آیند.

 

۳- بندیکت کامبربَچ و سوفی هانتر

 
۱۲

شرلوک هولمز آینده همسرش را سـر صحنه ی فیلم «افسانه های مضحک» (Burlesque Fairytales) ملاقات کـرد. کامبربچ و هانتر در ابتدا تنهـا یک رابطه ی دوستانه و کاری معمولی داشتـند و سرانجام در روز ولنتاین تصمیـم به ازدواج گرفتند. آن هـا در حال حاضـر دو بچه دارند و زندگی بسیـار آرامی را دنبال می کنند.

 

۴- مایکل فاسبندر و آلیسیا ویکاندر

 
۱۳

داستان عشـق این زوج مشهور هالیوودی بعد از بازی در فیلـم «نوری در میان اقیانوس ها» (The Light Between Oceans) شکل گرفت که در این فیلـم مایکل و آلیسیا نقش عاشـق و معشوق را بازی می کردنـد. در سال ۲۰۱۵، رسانه ها اعلام کردنـد که این دو از هم جدا شـده اند اما بعد از چند ماه بار دیگر این دو با هم آشتی کردنـد و در حال حاضر طرفداران ایـن زوج منتظرند ببینند که داستـان عشق این دو پایان خوشـی دارد یا خیر.

 

۵- پل بتانی و جنیفر کانلی

۱۴

پل و جنیفر در فیلم «ذهن زیبا» (A Beautiful Mind) با هم آشنا شدند اما رابطه ی آن ها در آن زمان شگل نگرفت. در زمان ساخت این فیلم هر دو متاهل بودند اما بعد از مدتی پل علاقه ی خود به جنیفر را ابراز کرد و امروزه این دو یکی از قویترین رابطه های زناشویی را در میان بازیگران هالیوودی به خود اختصاص داده اند. آن ها بعد از ازدواج در چندین فیلم دیگر نیز در کنار هم بازی کرده اند از جمله در فیلم «آفرینش» (Creation) که زندگی چارلز داروین را به تصویر می کشد.

 

۶- اشتون کاچر و میلا کونیس

 
۱۵

 

 

این زوج در زمانی که بسیار جوان بودند و در حال بازی در یک سریال تلویزیونی با عنوان «That ’۷۰s Show» با هم آشنا شدند. آن ها به مدت ۱۴ سال با هم رابطه ی دوستانه ای داشتند. در همین اثنا اشتون کاچر با دمی مور ازدواج کرد و میلا نیز با مک کالی کالکین نامزد شد. در سال ۲۰۱۵، سرنوشت همه چیز را بار دیگر تغییر داد و جهان از عروسی بی سروصدای اشتون و میلا خبردار شد. آن ها دو بچه دارند و از آن جایی که اشتون همیشه گفته دوست دارد ۱۲ بچه داشته باشد باید منتظر ۱۰ بچه ی دیگر نیز بود!

 

۷- اندرو گارفیلد و اِما استون

 
۱۶

زندگی این زوج از زمان آشنایی در فیلم «مرد عنکبوتی شگفت انگیز» (The Amazing Spider-Man) همواره با تنش ها و جدایی های موقتی و فراز و نشیب های بسیاری همراه بوده است. در نهایت در سال ۲۰۱۵ این دو اعلام کردند که از هم جدا شده اند اما بیشتر اوقات در کنار هم دیده می شوند. اندرو گارفیلد دیگر ادعا نمی کند که همواره به اِما علاقه داشته و عاشق وی خواهد ماند.

 

۸- کریس پرَت و آنا فاریس

 

 
۱۷

 زوجهای هالیوودی که در بیرون از فیلم باهم ازدواج کردند

 
اگر چه فیلم «امشب مرا به خانه ببر» ( Take Me Home Tonight) گه این دو در آن همبازی بودند به موفقیتی دست نیافت اما رابطه ی عاشقانه ای که بین این دو شکل گرفت بسیار پایدار بوده است. کریس و آنا در سال ۲۰۰۹ با هم ازدواج کردند و حالا یک پسر چهار ساله به نام جک دارند. پرَت روز به روز معروف تر می شود و این موضوع باعث می شود که نقش های بزرگ تر و بزرگ تری را بر عهده بگیرد. آنا نیز در این را همواره مشوق و پشتیبان همسر خود بوده است.
 

۹- گیلام کانِت و ماریون کوتیارد

۱۸

زوجهای هالیوودی که در بیرون از فیلم باهم ازدواج کردند
وقتی که این دو بازیگر فرانسوی در فیلم عاشقانه ی «مرا دوست بدار اگر شهامت داری» (Love Me If You Dare) در کنار هم قرار گرفتند هیچ کس باور نمی کرد که روزی این دو در زندگی واقعی با هم ازدواج کنند. عشق بین این دو با دوستی و رابطه ی کاری آغاز شد و پس از رد و بدل شدن چند پیام باهم ازدواج کردند. کانت و کوتیارد اکنون زندگی عاشقانه ای در کنار هم داشته و برای دومین بار صاحب فرزند شده اند.

 

۱۰- فردی پرینز جونیور و سارا میشل گلار

 
۱۹

زوجهای هالیوودی که در بیرون از فیلم باهم ازدواج کردند
این دو به ندرت روی فرش قرمز بـا هم دیده می شوند و سعی دارند زندگی خصوصی خود را از چشـم عکاسان پاپاراتزی دور نگه دارند. سال ها قبل ایـن دو در فیلم «من می دانم که تابستان پارسال چـه کردی» (I Know What You Did Last Summer) و بعد از ان در فیلمی دیگر با عنـوان «Scooby-Doo» در کنار هم قرار گرفتند. اکنون ۱۵سـال از ازدواج این دو می گذرد و به نـظر می رسد که کلید زندگی خانوادگـی شاد را یافته اند.

 

۱۱- بنجامین میلپید و ناتالی پورتمن

 
۲۰

زوجهای هالیوودی که در بیرون از فیلم باهم ازدواج کردند
فیلم «قوی سیاه» (Black Swan) به هدیـه ای از جانب خدا برای ناتالی پورتمن تبدیل شد. وی برای بـازی در این فیلم برنده ی جایزه ی اسـکار گردید و شوهر آینده ی خود را نیز در این فیلـم ملاقات نمود. بنجامین طراح اصلی رقـص این فیلم بود و رابطه ی آن ها بعد از این فیلـم بر سر زبان ها افتاد. آن ها در همین مدت کوتاـه با هم ازدواج کرده و دو بچه نیز دارنـد. پورتمن ادعا نموده که همسر و مادر بـودن بهترین اتفاقی بوده که تاکـنون برای وی افتاده است.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا