مجله تفر یحی آموزشی

سرطان در صدای شگفت انگیز غلامرضا صنعتگر Reviewed by Momizat on . سرطان در صدای شگفت انگیز غلامرضا صنعتگر سرطان در صدای شگفت انگیز غلامرضا صنعتگر غلامرضا صنعتـگر خواننده موسیقی پـاپ از آغاز مرحله ی دوم شیـمی درمانی خود، پس از سرطان در صدای شگفت انگیز غلامرضا صنعتگر سرطان در صدای شگفت انگیز غلامرضا صنعتگر غلامرضا صنعتـگر خواننده موسیقی پـاپ از آغاز مرحله ی دوم شیـمی درمانی خود، پس از Rating: 0

سرطان در صدای شگفت انگیز غلامرضا صنعتگر

سرطان در صدای شگفت انگیز غلامرضا صنعتگر

۱۱

سرطان در صدای شگفت انگیز غلامرضا صنعتگر

غلامرضا صنعتـگر خواننده موسیقی پـاپ از آغاز مرحله ی دوم شیـمی درمانی خود، پس از مـاه صفر خبر داد.غلامرضا صنعتگر

غلامرضا صنعتگر

غلام رضا صنعتگـر در گفت وگو اظهـار کرد: پس از آن که با دعـای خیر مردم و لطـف خداوند، مرحله ی نخست شیمـی درمـان من با موفقیت سپری شـد، پس از ماه صفر، مرحلـه دوم آن در شش جلسـه با دور بالاتر آغـاز می شود.
وی با بیان این که متأسفـانه بیماری به معـده و کلیه وارد شـده است، گفـت:امیدوارم با لطـف خداوند و یاری مـردم روزبه روز بهتر شـوم و بار دیگر به اجـرای برنامه برای هوادارانـم بپردازم.
۱۲
صنعتگر دربـاره ی حمایت مسوولان نیـز بیان کرد:یکسری از دوستـان و مسوولان محبت داشتنـد و هر لحظه به یـادم بودند، در اینجا بایـد از استاندار، نمایندگـان مردم در خـانه ی ملت و شهردار بندرعبـاس تشکر کنم کـه در این مدت مـدام پیگیر حـال من بودند و هستند.
وی بـا اشاره به این که این عیادت هـا باعث خشنودی و افزایش روحیه و انگیـزه در من می شود، ادامـه داد:در این مدت، کمک مالی به مـن صورت نشد و فقط وضعیت بیمـه ام به لطف مدیرکل سابق فرهنگ و ارشـاد اسلامی استـان هرمزگان مشخص شد و امیـدوارم شاهد روزی باشیم کـه هیچ هنرمندی فرامـوش نشود.
۱۵
غلامرضا صنعتـگر عبور از بیماری‌ را بزرگ‌تـرین بُرد زندگی‌اش دانسـت و گفت: در حال حاضـر از بودن در کنار مردمـی که همواره برایم دعـا کرده و با ابراز لطفشـان شرمنده‌ام کرده‌اند، لـذت می‌برم. این خواننـده پاپ ، درباره‌ی کنسـرت جمعه ‌شب (۱۹ آذر ماه ۱۳۹۵) در سـالن فجر بندرعباس، اظهار کـرد: به دلیل اینکه بتوانم توان بهتـری برای اجرا بگذارم و شـب خاطره‌انگیزی در کنار همشهریانم سپری کنم، دو سانس اجرا را به یک سانس تغییر دادم.
۱۴
وی با بیان اینـکه با همکاری مسؤولان استـان هرمزگان به‌ ویژه فرمانداری شهرستان بندرعباس ظرفیت اجرای دو سانس در یک سانس قرار گرفته است، گفت: خوشبختانه شاهد استقبال گسترده و غیرقابل‌باوری از سـوی هواداران و همشهریانم در خریـد بلیت کنسرت بوده‌ام و مـرا با این اقدام‌شان شرمنده کردند. صنعتگر همچنین درباره‌ی اجرای خود در بندرعباس گفت: امیدوارم بهترین اجرای خود را بتوانم به نمایش بگذارم، زیرا بنـدرعباس شهر من است. به‌عنـوان یک هرمزگانی به حضـور در جمع همشهریانم افتخـار می‌کنم. ‌غلامرضا صنعتگـر متولد دهم آذر ۱۳۵۴ در بندرعباس، دارای دیـپلم ادبیات و تخصص در نواختن پیانـو ، گیتار و سازهای پوستـی است که ترانه‌های میهنـم ایران، میشه ضامنم بشی و عطر نرگـس از مهم‌ترین آثار اوسـت که به تکرار از شبکـه‌های مختلف صـدا و سیمای جمهـوری اسلامی ایران پخش می‌شـود. او مدت‌هاست با نارسـایی کبد دست و پنجـه نرم می‌کند.

دانلود آهنگ غلامرضا صنعتگر به نام میشه ضامنم بشی

متن آهنگ غلامرضا صنعتگر به نام میشه ضامنم بشی :

اومدم تا ببینم لحظه عاشق شدنو
به دلم افتاده بود صدا زدین آقا منو
دل تنهامو آوردم با یه دنیا دلخوشی
کمتر از آهو که نیستم میشه ضامنم بشی
اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم
دلمو رو دست بگیرم تا بهت نشون بدم
روبروی گنبدت سجده کنم سلام بدم
خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم
بگم آفتابیو و عاشقم درست مثل جنوب
با همون لهجه دریایی که میدونی تو خوب
مِ از سید مظفر به تو دخیل اَ بندُم
نظرُم هَ بیارُم یِتا کیسه گندم
شاید که کفترانِت لایقُم بِدونِن
حاجتی که اوم هَ به گوشت برسانِن
تو چشمه محبت مِ تشنه نگاتُم
تو کعبه امیدی به هر دم نه صداتم
اسم نازنینت تا روی زبونِن
اون گدن مدائک لحظه اذانِن
روبروت بی اختیار دوباره زانو بزنم
میون گریه بگم غریبو در به در منم
تو رو شاهد بگیرم که با خدا حرف بزنی
میدونم که دست رد باز به سینم نمیزنی
میدونم شفاعت بی منتت زبون زده
به همین امید دلم به مشهد تو اومده
تو که اسمت با غم نقاره ها روی لباست

همه صحن طلات ردپای فرشته هاست
دست خالی هیچکسی از در خونت نمیره
یا رضا رضا میگم تا قلبم آروم بگیره

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا