مجله تفر یحی آموزشی

آرزوهای عجیب و غریب بهناز جعفری در برنامه خندوانه Reviewed by Momizat on . آرزوهای عجیب و غریب بهناز جعفری در برنامه خندوانه خانوم مهناز جعفری امشب مهمان برنامه خندوانه بود. مهناز جعفری از بیماری ام اس خود گفت و مشکلاتی که داشت و اینکه آرزوهای عجیب و غریب بهناز جعفری در برنامه خندوانه خانوم مهناز جعفری امشب مهمان برنامه خندوانه بود. مهناز جعفری از بیماری ام اس خود گفت و مشکلاتی که داشت و اینکه Rating: 0

آرزوهای عجیب و غریب بهناز جعفری در برنامه خندوانه

آرزوهای عجیب و غریب بهناز جعفری در برنامه خندوانه

۱۳

خانوم مهناز جعفری امشب مهمان برنامه خندوانه بود.

مهناز جعفری از بیماری ام اس خود گفت و مشکلاتی که داشت و اینکه چقدر به خداوند نزدیک شد و چقدر دیدنش نسبت به زندگی و خدا تغییر کرد.

از آرزوهایش گفت و لحظاتی هم با مزاحم تلفنی برنامه خندوانه صحبت کرد.

مهناز جعفری گفت که از آرزوهایش است که زمانی که پولدار شد، دوست دارد شغلهایی را تجربه کند و برای مدتی هرچند کوتاه در شغلها و حرفه هایی خاص، کار کند.

مرده شوری و راننده آژانس و کافی شاپ از این مشاغلی بود که مهناز جعفری علاقه دارد در آنها، کار کند.

۱۴

بهنـاز جعفری (زاده ۱۳۵۳، تهران) بـازیگر، تئاتر و تلویزیون ایـران است.

وی فارغ‌التحصیل رشته ادبیـات نمایشی از دانشگاه آزاد اسلامی اسـت. اولین فیلم او کـه در نقش کوتاهی حضـور داشت روسری آبـی در سال ۱۳۷۳ بود.

او بـرای بازی کوتاهـش در فیلم «خانه‌ای روی آب»، از بیستمـین جشنواره فیلـم فجر، سیمرغ بلورین بهتـرین بازیگر مکمـل زن را گرفـت. او همچنین در نمـایش شب هزار و یکم بهـرام بیضایی بازی کـرده است.

وی مبتلا به‌ام اس می‌بـاشد.

۱۲ ۱۱ ۱۰

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا