مجله تفر یحی آموزشی

پیتزای رژیمی و لاغری خوشمزه برای تناسب اندام! Reviewed by Momizat on . دیدگا: پیتزای گیاهی و سالم که رژیمی باشه آرزوی هر خانومیه که از چاقی رنج میبره و البته مورد علاقه همه کساییه که به تناسب اندام خودشون علاقه دارن و یا از بیماریه دیدگا: پیتزای گیاهی و سالم که رژیمی باشه آرزوی هر خانومیه که از چاقی رنج میبره و البته مورد علاقه همه کساییه که به تناسب اندام خودشون علاقه دارن و یا از بیماریه Rating: 0

پیتزای رژیمی و لاغری خوشمزه برای تناسب اندام!

دیدگا: پیتزای گیاهی و سالم که رژیمی باشه آرزوی هر خانومیه که از چاقی رنج میبره و البته مورد علاقه همه کساییه که به تناسب اندام خودشون علاقه دارن و یا از بیماریهای گوارشی و چربی و فشار خون و غیره رنج میبرن که فکر میکنم این دستوری که براتون آماده کردیم مناسب حال خیلیا باشه… امیدوارم از خوردنش لذت ببرید!

۱۴۳۰۸۸
مـواد لازم ( برای۴ نفر )
آرد سفید : ۳ لیوان / ۴۸۰ کیلو کالری
روغن زیتون : ۴ قاشق مرباخوری /۱۰۰ کیلو کالری
بیکینگ پودر : ۲ قاشق چایخوری /۰ کیلو کالری
شکر : ۱/۵ قاشق چایخوری / ۱۶ کیلو کالری
نمک: ۳/۴  قاشق چایخوری / ۰ کیلو کالری
پنیر خامه ای : ۱۵۰گرم / ۱۹۵ کیلو کالری
مایونز : ۴ قاشق غذاخوری/ ۳۶۰ کیلو کالری
پنیر چدار : ۱۰۰گرم / ۱۱۰ کیلو کالری
کلم بروکلی: ۱ لیوان / ۲۵ کیلو کالری
هویج خلال شده : ۱ لیوان / ۲۵ کیلو کالری
گوجه فرنگی : ۱ لیوان / ۲۵ کیلو کالری
فلفل دلمه ای خلال شده : ۱ لیوان / ۲۵ کیلو کالری
گل کلم : ۱ لیوان / ۲۵ کیلو کالری
طـرز تـهـیـه
با خمیر پیتزا شروع کنید. به این ترتیب که بیکینگ پودر و شکر را در یک و نیم لیوان آب ولرم حل کنید و بگذارید ۲۰ دقیقه بمانند. آرد را نیز با نمک و روغن زیتون مخلوط و بعد از ۲۰ دقیقه، مخلوط آب را در آرد بریزید و خوب با هم مخلوط کنید. خمیر به دست آمده را ۱۵ دقیقه ورز دهید و ۲ ساعت در جایی گرم بگذارید تا در اصطلاح استراحت کند و جا بیفتد.
در این بین، سبزی ها را خرد کنید.
کلم بروکلی و گل کلم را خرد و فلفل دلمه ای و هویج را خلال کنید و گوجه فرنگی را به حلقه های بسیار نازکی درآورید.
سپس این سبزی ها را در کاسه ای بزرگ با هم مخلوط کنید و در کناری بگذارید.
بعد از گذشت ۲ ساعت، خمیر را در سینی فر پهن کنید.
یادتان باشد ابتدا باید نان پیتزا را بپزید و سپس مواد پیتزا را روی آن بریزید و آن را در فر بگذارید بنابراین پس از پهن کردن خمیر، آن را در فری که با دمای ۱۹۰ درجه سانتی گراد گرم شده است، قرار دهید تا پخته شود. بعد آن را خارج کنید و بگذارید تا خنک شود.
پس از خنک شدن، روی نان پیتزا مخلوط پنیر خامه ای و مایونز بمالید و سپس سبزی ها را روی آن قرار دهید و بعد روی تمام آنها پنیر چدار بگذارید و پیتزا را ۲۰ دقیقه در فر قرار دهید و سپس آن را سرو کنید.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا