مجله تفر یحی آموزشی

یک کاریکاتوریست از جنس کیارش زندی Reviewed by Momizat on . یک کاریکاتوریست از جنس کیارش زندی یک کاریکاتوریست از جنس کیارش زندی کیارش زندی، کاریکاتوریست، دوشنبه ۲۸ فروردین مهمان برنامه «خندوانه» هست. زندی دارای مدرک دکتـ یک کاریکاتوریست از جنس کیارش زندی یک کاریکاتوریست از جنس کیارش زندی کیارش زندی، کاریکاتوریست، دوشنبه ۲۸ فروردین مهمان برنامه «خندوانه» هست. زندی دارای مدرک دکتـ Rating: 0

یک کاریکاتوریست از جنس کیارش زندی

یک کاریکاتوریست از جنس کیارش زندی

۲۱۰۷-۱

یک کاریکاتوریست از جنس کیارش زندی

کیارش زندی، کاریکاتوریست، دوشنبه ۲۸ فروردین مهمان برنامه «خندوانه» هست.
زندی دارای مدرک دکتـرای پژوهش هـنر است و در حوزهای کـاریکاتور و تصویرسازی نیز فعالیت می‌کند. او صاحب امتیـاز و مدیرمسئول ماهنـامه طنز و کارتون «خط خطی» اسـت و در هیئت علمی دانشکده هنر دانشگاه سـوره هم عضویت دارد.
۵۷۵۷۵۴-۱۷_۱۶-۳۶-۴۳

در شروع برنامه خندوانه، کیارش زندی از پدر شدنش گفت و اینکه با نام ژرفا برای فرزندنش موافقت نشده و در حال حاضر نیوفولدر است! او اشاره کرد که طبق اظهار نظر کارشناسان ثبت احوال، نام ژرفا برای ۲۶ دختر قبل از این انتخاب شده است و عملا این نام برای دختران ثبت شده است و این نام برای پسران ثبت نمی شود!

رامبد همیشه وقتی سوالی را فراموش میکند از مهمان می پرسد که آشپزیت چطوره؟
کیارش از خاطرات خودش گفت و از نمایشگاهش در ترکیه و در مورد خیلی مسائل دیگر صحبت کردند و آثاری از کیارش زندی در خندوانه پخش شد که بسیار زیبا بود.
برخی از آثار کیارش زندی
 ۲
۳
۴
۵
۶
۸
۹
۱۰
۱۱

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا