مجله تفر یحی آموزشی

مجری ایرانی شبکه من و تو به نام فرانک سلیمانی Reviewed by Momizat on . مجری ایرانی شبکه من و تو  به نام فرانک سلیمانی بیوگرافی فرانک سلیمانی فرانک سلمانی متولد، ۲۵ امرداد ۱۳۶۶ در تهـران است فرانک یکی از مجریان معروف در شبکه من و تو مجری ایرانی شبکه من و تو  به نام فرانک سلیمانی بیوگرافی فرانک سلیمانی فرانک سلمانی متولد، ۲۵ امرداد ۱۳۶۶ در تهـران است فرانک یکی از مجریان معروف در شبکه من و تو Rating: 0

مجری ایرانی شبکه من و تو به نام فرانک سلیمانی

مجری ایرانی شبکه من و تو  به نام فرانک سلیمانی

۱

بیوگرافی فرانک سلیمانی

فرانک سلمانی متولد، ۲۵ امرداد ۱۳۶۶ در تهـران است فرانک یکی از مجریان معروف در شبکه من و تو است.

وی مجـری برنامه من و تو پلاس است من و تو پـلاس یک مجله تلویزیـونی خارجی است که از شنبـه تا چهارشنبه هر شـب ساعت ۱۹:۰۰ به وقت ایران به صـورت زنده و مستقیم پخـش می‌شود.

مشخص نیست که چرا دشمنان ایران چنین هزینه گزافی را برای تولید یک شبکه فارسی زبان متقبل می شوند و چرا اینقدر به فکر دادن اطلاعات و سرگرم کردن مردم ایران دارند؟!

من و تو پلاس یک مـجله تلویزیونی است که از شنـبه تا چهارشنبه هر شـب ساعت ۱۹:۰۰ به وقت ایـران به صورت زنده و مستقیـم پخش می‌شود. در این برنامه یک سـاعته٬ خبرهای داغ و متنوع از سـراسر دنیا مطرح میشـود و همه افراد با هر سلیـقه و یا هر سن و سالی میـتوانند برنامه مورد علاقه خودشان را در مـن و تو پلاس ببینند.

از دنـیای مد و اخبار داغ سلبریتـی‌ها گرفته تا آخـرین دستاوردهای علمـی. از آخرین اتفـاقات ورزشی تا ویدیوی‌هـای پر بیننده در دنیای مجـازی. همینطور مهمانـهای متخصص در زمینه‌هـای مختلف هم به اسـتودیوی من و تو پلاس دعوت میشـوند تا اطلاعات کامـل و مفیدی را در اختیار فارسی زبانان قرار دهند.

در کنار اینهمه برنامه جذاب، پرداختن به اخبار و موضوعات سیاسی داخل کشور و نیز مسائل اعتقادی و اسلام ستیزانه هم گنجانده شده تا هدف اصلی از تشکیل چنین تشکیلات پرهزینه ای مخفی نماند. تولید مستندهای اجتماعی و مذهبی و سیاسی و غیره اخیرا در دستور این شبکه قرار داده شده است.

برنامه های شو و اجرای موسیقی های زنده و انواع و اقسام تولیدات رسانه ای مبتذل در این شبکه و برنامه هایش پخش می شود. بطور کلی می توان گفت که شبکه من و تو جزء شبکه های موفق در جذب فارسی زبانان جهان بخصوص مردم ایران دارد و بنوعی در راستای غربی سازی فرهنگ مردم ایران تلاش می کند.

فرانک سلیمانی در پیج اینستـاگرام خود به آدرس faranaksoleimanii@ بیـش از ۸۴ هزار فالـور دارد در زیر عکس هـای جدید اینستـاگرام فرانک سلیمانی را گردآورده ایـم تاپایان همراه ماباشید.

۱

۲

۳

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا