مجله تفر یحی آموزشی

آموزش اسموتی شاتوت و نارگیل با حس خوب Reviewed by Momizat on . آموزش اسموتی شاتوت و نارگیل با حس خوب   در این مطلب قصد داریم یک اسموتی خوشمزه را آموزش بدیم که مطمئن هستم حس خوبی به شما میده... ترکیب ماست و میوه و تخم شربتی آموزش اسموتی شاتوت و نارگیل با حس خوب   در این مطلب قصد داریم یک اسموتی خوشمزه را آموزش بدیم که مطمئن هستم حس خوبی به شما میده... ترکیب ماست و میوه و تخم شربتی Rating: 0

آموزش اسموتی شاتوت و نارگیل با حس خوب

آموزش اسموتی شاتوت و نارگیل با حس خوب

 

در این مطلب قصد داریم یک اسموتی خوشمزه را آموزش بدیم که مطمئن هستم حس خوبی به شما میده… ترکیب ماست و میوه و تخم شربتی یک نوشیدنی بسیار جالب میسازه که حتما از اون لذت می برید.

 

مواد لازم:

  • ۱ پیمانه  شاتوت
  • ۱ عدد موز رسیده
  • ۴ /۱  پیمانه پرک نارگیل
  • ۱ پیمانه ماست یونانی
  • ۲ ق چ تخم شربتی
  • ۱ ق چ تخم کدوی خام
 
 ۲۲
 
روش تهیه:
 
۱٫ موز و ماسـت را داخل دستگاه غذاساز یا مخلوط‌کن بریـزید و دستگاه را روشـن کنید تا مواد نرم و کرم‌مانند شود.
۲٫ شاتوت‌ها را در چند مرحـله اضافه کنید. البته چند عدد را برای تزیین نگـه دارید. بعد از اضافه کردن شاتوت  به هم زدن و پوره کردن ادامه دهید تا اسموتـی، یکدست و پوره‌مانند شود.ـ
۳٫ اسموتی آمـاده و نرم را در کاسه‌های مناسب برای سـرو بریزید و با چند عدد شـاتوت تزیین کنید. تخم شربتی و تخـم کدو را به همراه پرک نارگـیل در گوشه دیگر آن بریزیـد و سرو کنید.از کجـا بخریم؟

تخم‌شربتـی را از عطاری‌ها و ـیونانی را از سوپر مارکت‌هـا و فروشگاه‌های زنجیره‌ای تهیـه کنید.یه جور دیگه

به جای شاتوت سیاه می‌توانیـد بسته به فصل یا سلیقه‌تان، تمشـک یا گیلاس جایگزین کنید و به جـای ماست یونانی از مـاست کم‌چرب یا شیـرنارگیل استفـاده کنید.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا