مجله تفر یحی آموزشی

راهکارهای تزئین چای و قهوه برای اشخاص با سلیقه Reviewed by Momizat on . راهکارهای تزئین چای و قهوه برای اشخاص با سلیقه   یه آدم شاد میدونه که تا زمانی که خودش رو دوست نـداشته باشه و بلد نباشه کـه به خودش احترام بذاره، نمیتونـه با بق راهکارهای تزئین چای و قهوه برای اشخاص با سلیقه   یه آدم شاد میدونه که تا زمانی که خودش رو دوست نـداشته باشه و بلد نباشه کـه به خودش احترام بذاره، نمیتونـه با بق Rating: 0

راهکارهای تزئین چای و قهوه برای اشخاص با سلیقه

راهکارهای تزئین چای و قهوه برای اشخاص با سلیقه

 

یه آدم شاد میدونه که تا زمانی که خودش رو دوست نـداشته باشه و بلد نباشه کـه به خودش احترام بذاره، نمیتونـه با بقیه آدم هـا هم رفتار شـایسته ای داشته باشه.

این موضوع در مورد غذاهـا و نوشیدنی هایی که برای خودمون آماده میکنیم هم درسته و خیلی مهمه کـه حتی اگه تنها هم هستیم ، خوشگلسازی خوراکی هـامون رو یادمون نره.
 
۱۹ 
 
درسته که هوا رو به گـرم شدنه، اما این موضوع باعث نمیشـه نوشیدنی های گرمی که به خوردنشون عـادت داشتیم مثل انواع چای یا قهوه رو از برنامه روزانمون حـذف کنیم. این ایده ها رو برای تزئین این نوشیدنی هـا ببینید.
ایده ۱ : اگه خیلی اهل قهوه (یا چای ) خوردن باشید، میتونید یه قسمت از خونتون رو به ایستگاه قهوه تبدیل کنید 🙂 حتی اگه این قسمت به اندازه یه طبقه از کابینت آشپزخونه هم باشه مشکلی پیش نمیاد.
۱۷
۱۶
۱۵
۱۸
 
 

ایده ۲ : لیموی تازه هم میتونه به سادگی هم طعم چایتون، و هم ظاهرش رو خیلی بهتر کنه.

۱۴
۱۳
 
 
 
 

ایده ۳ : از چوب دارچین برای هم زدن نوشیدنی های گرم استفاده کنین.

 
۱۲۱۱
 

 
 

ایده ۴ : کیک، شیرینی ، تیرامیسو یا هر چیز دیگه ای که دوست دارین رو در اندازه های خیلی کوچیک درست کنید و بذارید شون کنار چای یا قهوه. خیلی خوشگل میشه

 
۱۰
۹
۸
۷
 
 
 
 
 

ایده ۵ : این ایده برای تزئین دمنوش ها عالیه.

۶
۵
۴
 
 
 

ایده ۶ : این ایده ها برای تزئین انواع قهوه عالین. فقط نیاز به تمرین زیاد دارن.

۳ ۲ ۱
 
 
 
 
 
 
 

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا