مجله تفر یحی آموزشی

پرسپولیسی که تمرین استقلال را بهم ریخت/عکس Reviewed by Momizat on . تب فوتبالی که مردم ایران اعم از پیر و جوون دچارش شدن واقعا عجیب و غریبه... گاهی بعضی حرکات به چشم میخوره که تعجب همگان رو برمی انگیزه...   به گزارش "ورزش س تب فوتبالی که مردم ایران اعم از پیر و جوون دچارش شدن واقعا عجیب و غریبه... گاهی بعضی حرکات به چشم میخوره که تعجب همگان رو برمی انگیزه...   به گزارش "ورزش س Rating: 0

پرسپولیسی که تمرین استقلال را بهم ریخت/عکس

تب فوتبالی که مردم ایران اعم از پیر و جوون دچارش شدن واقعا عجیب و غریبه… گاهی بعضی حرکات به چشم میخوره که تعجب همگان رو برمی انگیزه…

 

به گزارش “ورزش سه”، نخستین تمرین تیم علیرضا منصوریان پیش از لیگ شانزدهم روز گذشته در کمپ مرحوم حجازی برگزار شد که ۱۲ بازیکن در آن حضور یافتند و زیر نظر کادر فنی تمرین کردند اما نفرات جدید با لباس شخصی در کنار زمین بودند.
حضور کاپیتان اسبق استقلال روی نیمکت این تیم که محبوبیت زیادی در بین تماشاگران دارد و همچنین خریدهای جدید در تمرین روز گذشته، استقبال ۲ هزار نفری هواداران آبی‌ها را به همراه داشت و آنها حضور کم‌نظیری طی چند فصل اخیر در یک جلسه تمرینی داشتند.
اما در بین این همه استقلالی، یک تماشاگر نوجوان پرسپولیسی از پشت بام ساختمان جنب کمپ مرحوم حجازی پرچم قرمز را تکان می‌داد و باعث عصبانیت هواداران متعصب استقلال شد که حتی یکی از تماشاگران این تیم نیز به سمت او رفت و فحاشی کرد.

۰۱۱۲۰۲۴۶

۰۱۱۲۰۲۴۵

اینم عکس العمل این هوادار که اگه دستش به اون میرسید خدا میدونه چکارا که نمیکرد!!

۰۱۱۲۰۲۴۸

عکس‌ها از: امیرحسین خیرخواه

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا